2733
2734
شما بدنت بردی به قحطی بخاطر همین اب هم بخوری چاق میشی کالری تثبیتت گیر بیار ،یک هفته بیشتر از اون ب ...

ععزیزم ن متاسفانه من ن چاق میشم ن لاغر، چ جوری براتون بگم، وزنم چند سااااله روی 57 استپ کرده ،ن اینکه رژیم باشم ک 700 کالری بخورم اشتها ندارم کلا

البته بعضی روزا ک تنقلات و پیتزا و اینا میخورم کالری مصرفیم زیاد میشه ولی دز کل من ی صبونه میخورم، ی پنج تا قاشق برنج و خورشت مثلا برا ناهار

کم تحرک شدم ئو ساله و شکم اوردم اما لامصب اصلاااا آب نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب عزیزانی ک گفتن هستن. مانکن رو نصب کنید. کالری مجازتونم وزنتونو ضربدر 2 منهای 100 کنید. با کالری مانکن پیش نریدا اون زیاده. نظرتون چیه قدم اولمون حذف قند و شیرینی باشه؟ 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

بعد از زایمانم لباس خوب تنم نیست حالا از ۸۷ به ۸۰ رسیدم با دمنوش

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
ی ورزش توووپک شکمو آب کنه بهم بگید

دراز نشست و حلقه. من هر کار کردم نتونستم یاد بگیرم. قاتل  شکم و پهلوه😂

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2740
دراز نشست و حلقه. من هر کار کردم نتونستم یاد بگیرم. قاتل  شکم و پهلوه😂

دراز نشست میرم روزی 50 تا توی همون برنامه ورزشیم هست

اما متاسفانه منم هرررررررررر کار کردم نتونسم حلقه یاد بگیرم ، استعداد ندارم

بچه ها قبل صبحانه ناهار شام یک لیوان دمنوش دستساز بخورین (چای سبز زیره سبز پودر دارچین زنجفیل اب لیمو عسل عالیه)

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
دراز نشست میرم روزی 50 تا توی همون برنامه ورزشیم هست اما متاسفانه منم هرررررررررر کار کردم نتونسم ح ...

😂خیلی سخته لامصب. کاش تردمیل داشتم😢

2706