2733
2739

بچه ها من حدود 57 کیلوام ،دلم میخاد هفت کیلو کم کنم ،یعنی شکممو دلم میخاد اب کنم

اینم بگم ک ، پر خوری و اینا ندارم،شاید در روز 700 کالری مصرف میکنم همیشه، ولی انکار بدنم استپ کرده، همین حالت موندخ، کسی میدونخ باید چیکار کنم ک لاغر بشم؟ سه روز هم عیا ورزش میکنم روزی یک ساعت تو خونه هوازی و قدرتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درخواست دوستی میدم. 

باشه😍

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2731
من ۷۳ قد ۱۶۳ میخوام خودم کمتر بخورم اخه با کالری شمار همش روانت درگیره یه هفته کالری شماری کردم پدرم ...

اولاش سخته بعد آدم ذهنی دستش میاد. من خودم دو ماه استفاده کردم برنامه رو بعد دستم اومد ک چقدر باید بخورم دیگه برنامه رو استفاده نمیکردم

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2738
بچه ها من حدود 57 کیلوام ،دلم میخاد هفت کیلو کم کنم ،یعنی شکممو دلم میخاد اب کنم اینم بگم ک ، پر خو ...

شما بدنت بردی به قحطی بخاطر همین اب هم بخوری چاق میشی

کالری تثبیتت گیر بیار ،یک هفته بیشتر از اون بخور بزار بدنت بفهمه از قحطی دراومده،بعد رژیم کالری شماری درست و حسابی بگیر نه ۷۰۰ کالری

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
بچه ها من حدود 57 کیلوام ،دلم میخاد هفت کیلو کم کنم ،یعنی شکممو دلم میخاد اب کنم اینم بگم ک ، پر خو ...

یه روز تا میتونی بخور. فست فود و.... پر خوری کن. بعد فرداش 500 کالری مصرف کن. ایشالا بدنت از استوپ درمیاد

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
یه روز تا میتونی بخور. فست فود و.... پر خوری کن. بعد فرداش 500 کالری مصرف کن. ایشالا بدنت از استوپ د ...

میگم منم هستم     وزن ام ۱۰۳ کیلو   قد ۱۷۳   

اگه یه گروه تو واتساپ باشه خیلی بهتره میشه 

نظرتون چیه؟

فقط اسی جونم من احتمال داره یکی دوروز نت نداشته باشم بیام نی نی

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
از امروزا😁مانکنو نصب کن. 

نصب کردم

2706