2737
2739
عنوان

بي اعتقادم به دعانويس و.. اما !!

480 بازدید | 50 پست

بچه ها اينجا مينويسم ك همه بخونين 

من كلا تو كل عمرم يبارم فال نگرفتم انقدر اين كارا رو مسخره و خنده دار ميدونم ك همه رو هم مسخره ميكنند شديدا .. تا اينكه مامانم داشت با دوستش صحبت ميكرد و دوستش كلي گريه و زاري ك اره ماشين سنگين شوهرم ك پر مصالح بوده رو با اينكه تو خيابون فرعي خودمون پارك كرديم دزد برده با ٣/٢ ميليارد مصالح دعا كن پيدا شه ... چند روز گذشت و گذشت و زنگ زد ك اره پيداش كرديم ما همه گفتيم ايول پليس چ پيگير بود تا اينكه گفت ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شبیه سریال های ایرانی جای جذابش تموم میشه

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2731
شبیه سریال های ایرانی جای جذابش تموم میشه

واسه امضات یه آیت الکرسی میخونم توهم منو دعا کن خیلی محتاجم

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚

لابد تو ایینه رمال دیدن کجاس🙄

اخه کی ماشین سنگین میدزده؟ 

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
2738
واسه امضات یه آیت الکرسی میخونم توهم منو دعا کن خیلی محتاجم

۱۰۰ صلوات برات میفرستم انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده 😭😭😭😭مرسی

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
انشالله به حق امام حسين حاجت روا ميشي😔❤️

مرسی عزیز دلم😭😭😭😭 لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

تا اينكه گفت نه بابا پليس عرضش كجا بوده و اينا .. يه ايينه بين از ساليان قبل ميشناسم ك فقطم ميگه اقايون بهم ز بزنند من با زن حرف نميزنم خلاصه اورديمش اينجا به يك دختر بچه ٩ ساله ام نياز داشت ك تو ايينه رو نگاه كنه خلاصه ي كارايي كرده يارو و دختر بچه ام ك (بچه خواهرشوهر )همين خانوم بوده رو نشونده جلو ايينه گفته هر چي ميبينه رو بگو ما يادداشت كنيم .. خلاصه اينا هم رفتن به ادرسي ك دختر بچه گفته بوده  ديدن ماشينه اونجاس :/ ديگه زنگ زدن به پليس و و اينا ياروام اعتراف كرده يعني اينا تا ورامين اينا رفته بودن .. يارو خلاف كار بوده و سابقه هم داشته پليس تعجب كرده چجوري لينا پيداش كردن ك همسايه رو راضي كرده بياذ شهادت بده و .. 

حالا ما هر چي اصرار ميكنيمممممم اسمش و بگو شمارشو بگو 

مگه ميگهههههههههه حتي گفته بوده ي نَفَر برات ي دعايي گرقته به اين مشخصات رفته طبق همون مشخصات خاك پاسيو رو كنده ديده بله دعا دفن كرده بودن .. ما خودمون كشتيم شماره نداد بعدم اول گفت پايين خيابون پيروزي ايناس ولي بعدش گف جاي ثابت نداره 

موضوع تاپیک عوض شد کلا😁😁😁

اسی هم رفت

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒
منم دعا کن مادر بشم عزیزم.صلوات واسه حاجتت

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 🤲🤲🤲😭😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲😭😭😭😭انشاالله دامنت سبز شه به حق امام رضا غریب الله هم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

2706