2737
2734
عنوان

زندگی این مدلی ممکنه؟؟؟

175 بازدید | 12 پست

بچه ها دوستم تقریبا هشت ماهه ازدواج کرده و یک ماهه اومده خونه مامانش اما همسرش و خونوادش اصلا نیومدن دنبالش حتی زنگم نزدن نمیدونه برگرده یا نه کلا همسرش همینقدر مغرور و بیتفاوته

خودش هم نیومده خونه پدرش 

یه شب خونه عموم با هم بحثشون میشه سر موضوع خیلی ساده بعد بدون اینکه کسی متوجه بشه اقا از خونه میره بیرون دختر عموم هم میگه چون خودش مقصر بود اجازه ندادم بابا زنگ بزنه که چرا رفتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کلا یه بزرگتری رو واسطه کنن بیاد باهم رو به روشون کنه مشکل شون روحل کنن

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
عزیزم میتونم دلیل جدائیتونا بپرسم؟

خیلی مشکل داشتیم ولی اصلی ترین مشکلم پدرش بود خیلی دخالت کرد دعوامونو به دروهمسایه به فامیل من به فامیل خودش مغازه دارا همه جا پخش میکرداخر کار هم با باباش دعوام شد و برادراش اومدن دعوا و کتک کاری و فحش و ۱۱۰ و شکایت و در نهایت جدا شدیم البته بعد اون ۸ ماه ۱سال زندگی کردیم ولی اخرش به خاطر باباش جدا شدیم پرو به من میگفت تو اومدی از من معذرت خواهی کردی گفتی من میخوام زندگی کنم

به خدا از بس دختر عموم پیشم گریه کرد البته ما همسن هستیم و همیشه مثل دوست

گریه واسه چی . اگه شوهرش واقعا دوسش داشته باشه که میاد دنبالش .اگرم دوسش نداره همین اول کار متوجه بشه و جدا شن بهتره .البته دعا میکنم واسش که زندگیش سرو سامان بگیره