2737
2734

براتولدپسرم میخوام کیک بگیرم خودمون هم هستیم وپدرشوهرومادرشوهرم که طبقه پایینن همینا بعدمیخوام خیلی کارابکنم که توعکس براپسرم یادگاری بمونه 

میخوام دسر لیوانی درست کنم بعد کافه گلاسه هم درست کنم بعدمیخوام چندنوع غذا درست کنم که براشام بخورن دیگه برنج نزارم حالا چی درست کنم به نظرتون پیشنهادبدین راحت هم باشه که ازپسش بربیام عشقااااا؟؟

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الویه و سالاد ماکارانی

نه یاالویه یاسالادماکارانی هردوش کنارهم خوب نیستن شیرکاکائوهم شایدبزارم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2731

الویه، پاستا، بیف استراگانف، سالاد ماکارونی، اسنک، فلافل، سالاد اندونزی.    اینا همه واسه تولد عالین

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
تزیینات قشنگی روی این غذا ها میتونی در بیاری

چجوری عزیز

خودم برا تولد دخترم انجام دادم عالی بود حیف عکس تو فلش وگرنه میدادم ببین از گوگل سرچ کن تزیین میوه برا روی میز من انجام دادم چند مدل همه عکس میگرفتن بس خوشگل شده بود پفیلا هم درست کن ژله چند رنگ

2738

لازنیا و انواع پیراشکی ها و کیک گوشت رو میشه از قبل تهیه کرد اون روز تو فر گذاشت فقط. بعدم ببین پسرت چی دوست داره بالاخره تولدشه همونو درست کن مثلا سیب زمینی سرخ کرده و اینا.

هرجور نگاه کنی برای 4 تا بزرگ و 1 بچه نمیشه چند مدل غذا درست کرد میمونه. با تعداد بیشتر هم مهمونی دادن که الان جنایته.

چجوری عزیز

بزنی گوگل مثلا تزیین فلان غذا صدتا هست هر کدوم می‌دونی انجام بده من خودم الویه توی نون باگت ریختم دستمال طرح دار زیبا دور نون زدم و پاپیون بستمش از اینترنت مدل درآورده بودم یا کوکو شکل قلب و ستاره درست کرده بودم 

نه یاالویه یاسالادماکارانی هردوش کنارهم خوب نیستن شیرکاکائوهم شایدبزارم

دیگه یا کافه گلاسه باشه یا شیرکاکائو. جفتش با هم بیهوده است. من تو مهمونی هیچوقت چیزای شیر دار نمیذارم چون خیلی زود خراب میشه خدای نکرده کسی مسموم میشه.

لازنیا و انواع پیراشکی ها و کیک گوشت رو میشه از قبل تهیه کرد اون روز تو فر گذاشت فقط. بعدم ببین پسرت ...

کم درست میکنم بعدم یه باربیشارنیست بمونه میزارم فریزر بعدمیخوریم