2733
2734
عنوان

منم دلم یه دوست میخواد تو نی نی سایت😥چرا هیشکی نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 215 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه عزیزم خوشحال شدم منم یه دوست پیداکردم 😘😘❤❤❤

مرسیییی❤️😍🌹

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2728
بله بله مرسی گلم ک دوستم میشی😘😘😘😘😘

انجام وظیفه ست گلم آناهیتا هستم باعث افتخاره دوستی باهات عزیز😻💙

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
باورت میشه چند دقه پیش تو یک تاپیک دیدمت خواستم سللم و احوال پرسی کنم دخترم کارم داشت حواسم پرت شد

سلام زیبا خوبی

بابا میدونی من چند دفعه چند جا تگت کردم؟؟؟ تگ نمیشدی😔

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2738
انجام وظیفه ست گلم آناهیتا هستم باعث افتخاره دوستی باهات عزیز😻💙

مرسی عزیزم 

منم نازی هستم😘😘🌹

منم خوشحالم 

مرسی عزیزم  منم نازی هستم😘😘🌹 منم خوشحالم

😁تایپیک های خوشگل ببینم تگت میکنم ابجی

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
😁تایپیک های خوشگل ببینم تگت میکنم ابجی

قربونت برم😘😘

وای فداتبشم.چرا تگ نشم؟

نمیدونم بخدا

@زیبای_خفته78

ببین تگ نمبشه

@نی_نی_یار_شب  

@نی_نی_یار_5  

سلام خوبید 

ببخشید من هرچی این کاربر رو تگ میکنم تگ نمیشه چرا؟؟؟ 

@زیبای_خفته78

2706