2733
2734

همه باهم صمیمین همه حرف میزنن در مورد همه چیز ولی من هر وقت توبحثا مشارکت می کنم هیچ کس جوابمو نمیده انگار نه انگار من حرف زدم...در گذشته ام با من همینطوری بودن...الانم حالا به صورت مجازی...به نظر شما چرا؟من چطوری ام؟باید چطوری بودم؟احساس خیلی بدی دارم.. 

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیز منم دقیقا تو همچین گروهی بودم و همچین رفتاری دیدم،به راحتی لفت دادم و الان یکساله که فکرشم نکردم،والا زندگی هزار جور گرفتاری داره،غصه رفتار اونام بخوریم؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738

فکر کنم بعد از مرگ یا مریضی اعضای خانواده این دیگه بدترین غصه ی زندگی میتونه باشه...حساب نشدن..

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ینی دوران مدرسه دوست صمیمی نداشتی؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
ینی دوران مدرسه دوست صمیمی نداشتی؟

نه

فکر کنم بعد از مرگ یا مریضی اعضای خانواده این دیگه بدترین غصه ی زندگی میتونه باشه...حساب نشدن..

عزیزم اینطور نگو 

مگه اونا گین ک تورو حساب نکنن

منم خیلی اوقات جوابمو نمیدادن ـحتی الان ک توی گروه فامیلامون هسکم اونام اینطورن

اما من احساس میکنم فازم فرق داره باهاشون شاید واسه اینه...

در کل برام مهم نیست 

برای مادر شدنم صلوات میفرستی دوست خوبم؟

عزیزم این چه حرفیه مثلا فک کردی اونا خیلی باهم صمیمی و اکی هستن؟؟

ادمیزاد همیشه تنهاست همیشه

ترسم کزین چمن نبری آستین گِل کز گلشنش تحملِ خاری نمی‌کنی
عزیز منم دقیقا تو همچین گروهی بودم و همچین رفتاری دیدم،به راحتی لفت دادم و الان یکساله که فکرشم نکرد ...

آخه حالا میفهمن من چرا لفت دادم بدتر معلوم میشه که برام مهم بود

2706