2737
2739
عنوان

نامنظم شدن پریود

58 بازدید | 4 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر یه سوال اورژانسی داشتم از استرس دارم میمیرم من تقریبا ۴ ماهی بود پریودام یک هفته عقب میافتاد در صورتی ک همیشه دقیق و منظم بود به دکتر مراجعه نکردم تا یک ماه پیش ک برای اقدام به بارداری و اینکه حس میکردم عفونت دارم رفتم دکتر و از اونجایی ک تازه عروس هستم برای اولین بار معاینه شدم و ازم خون اومد بعد معاینه تا چند روزم لکه بینی داشتم دکتر ازم پاپ اسمیر و ازمایش گرف هنوز جوابشو نبردم نشون بودم خلاصه اینکه بعد دکتر من پریود شدم پریودم روز سوم کاملا قطع شد و لکه بینی داشتم فکر کردم عادیه تموم شد و الان ک ۱۴ روز از پریودم میگذره دوباره پریود شدم دلیلش چی میتونه باشه تروخدا راهنماییم کنید خیلی ترسیدم🥺🥺🥺

چرا جوابو نبردی دکترنشون بدی؟؟ من قرص اورژانسی خوردم این مدلی شدم 

جواب یکی از آزمایشام شنبه میاد اخه

به منم دکتر قرص مارولین داده بود یدونه خوردم دیدم شدید حالت تهوع میگیرم دیگه نخوردم منتظرم ببرم عوض کنه قرصمو یعنی از اونه?روز اخر پریودم خوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731