2733
2734
عنوان

کیا مثل من موقع آشپزی یهو دیوونه میشن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 780 بازدید | 52 پست
ادم یه باریا دوبارنهایتا اشتباه کنه چطور شما همیشه همین مشکلو داری نه  انقد پولدار نیستم که غذ ...

همیشه خراب میشه 

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
اره کلا حوصله درست کردن ندارم

خب دیگه غذا نداشته باشی گشنه میمونی ..غذای بدمزه بیشتر اعصاب خوردکنی درست میکنه..اینکه اگه میبینی ذهنت زیاد مشغوله دمنوشای ارامش بخش بخور....

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اوایل ازدواجم اینجوری بودم ولی الان دیگ اونجوری نیستم زود دس و پاشو جمع مبکنم ک زیاد بد مزه نباشه

پس بلدی

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2731
همیشه همیشه به این فکر کن کسایی تو دنیا هستند که بخاطر گرسنگی میمیرند اونوقت دیگه مواد غذایی رو نمیر ...

اینا رو میدونم 

همه چی زیر پنج ثانیه اتفاق میوفته 

ولی جدی باید بری مشاوره کنترل خشم داشته باشی. احتمالا این حجم عصبانیت و این مورد تهاجمی فقط تو آشپزی اتفاق نمیفته. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
تنهایی فک کنم!شور شد چاره داره بی نمک شد چاره داره!چرا حیف میل میکنی برکت خدا رو

نه تنها نیستم

شده غذام بدمزه بشه ولی دور نریختم

فقط دو شب پیش شیربرنج درست کردم.کرونا دارم حالم خوب نبود اومدم دوقاشق شکر بریزم شیرین بشه اشتباهی نمک ریختم بعدش هی شکر ریختم جبران بشه.واییییی مزه ors میداد بدمزه😫😫دیگه ریختم رفت

مجرد هستی؟  کسی رو غدات حساب نکرده میریزیش دور گشنه بمونه؟ من کلا علاقه ای به اشپزی ندارم فقط ...

نه مجرد نیستم 

کسی کلا رو غذای من حساب نمیکنه

اشپزی صبر وحوصله وارامش میخواد تاخوشمزه بشه  حیفه بخدادورنریزید شوره چاره داره ترشه چاره داره& ...

😞😞😞

خب دیگه غذا نداشته باشی گشنه میمونی ..غذای بدمزه بیشتر اعصاب خوردکنی درست میکنه..اینکه اگه میبینی ذه ...

باشه 

ولی جدی باید بری مشاوره کنترل خشم داشته باشی. احتمالا این حجم عصبانیت و این مورد تهاجمی فقط تو آشپزی ...

دقیقا

2706