2726

مثلا میخوام غذا درست کنم اگه خورشتم شور یا بدمزه شه یهو عصبی میشم همه چی رو میندازم سطل اشغال 

دست خودم نیست خیلی این کارو میکنم 

کلا غذاهام همیشه یه مشکلی داره 

بعدش عذاب وجدان میگیرم که حیفه ولی دوباره از سری بعد این کارو میکنم 

کسی هست مثل من باشه؟؟

بگید که تنها نیستم؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

نه

مگه دیوانه ام  

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ن 😑😑

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰

غذات خراب میشه چون موقع درست کردنش ذهنت جای دیگه اس ..منم گاهی اعصابم خورد باشه یا فکرم مشغول غذام گند میخوره توش...کلا اون حس و حال موقع آشپزی خیلی تو مزه تاثیر داره نمیدونم چرااااااااا!!!!!!!!!

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!

وسواس فکری داری شما

حنما روانپزشک برو...با چند جلسه بهتر میشی

دوستم چیزی شبیه شما بود...الان بهتره

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

من دوسه بار اشپزی کردم عصبی شدم کتلت هام چسبیده بود به کف ماهی تابه 

برنج شفته شده بود

میخواستم همشو بریزم بره 

خواهرم اومد نجاتم داد    از اشپزی متنفرم بهم میگن با عشق چون اشپزی نمیکنی اینجوریه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

ادم یه باریا دوبارنهایتا اشتباه کنه چطور شما همیشه همین مشکلو داری

نه  انقد پولدار نیستم که غذا رو دوربریزم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706