2737
2734
عنوان

خواب شب بدون شیر

130 بازدید | 14 پست

سلام 

خانم ها پسرم 20 ماهشه میخام ریز ریز از شیر بگیرمش الان نمیذارم شب ها با شیر بخابه این قدم اولمه

الان یک ماهه اینکار رو شروع کردم 

شب های اول راحت با بازی میخابید اما الان خیلییییییییییییییییی بدتر شده 

همیشه ساعت 9 الی 9:30 میخابید اما دیشب 12 با دعوا و جیغ و گریه خابید 

میشه از تجربه هاتون بهم بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیدونم والا. پسر من از ۲۲ ماهگی کلا از شیر گرفتمش. هفته اول خیلی اذیت کرد ولی بعدش دیگه شیر میریختم تو لیوان در دار و دوساعت یکبار بیدار میشد با لیوان شیر میخورد.

الآنم که ۳ سالشه گاهی یکبار بیدار میشه شیر میخوره

عزیزم  چطوری شیر شب و کم کردی پسر من شبی ۳یا۴بار پامیشه شیر بخوره ب منم بگو چ کار کنم شبا شب شی ...

والا من اول شیر روزش رو قطع کردم ...... اون کاری نداشت هی باباهاش بازی کردم اما موقع خاب چون شیر میخوره و میخابه الان خوردم به مشکل 

گفتم قدم دوم اینم قطع کنم و قدم
آخر شیر شب باشه

خودتون رو آماده کنید که روزهای سختی در پیش دارید

گذاشتم واسه عید که تو خونم ازش بگیرم اخه سرکار میام سختمه بخوام بیدار باشم هرچند الانشم دو سعات بیشتر در روز نمیخوابم

دخترم تمام زندگی من
2738

من هم بیست ماهگی دخترم را از شیر گرفتم ولی یک دفعه ای گرفتم .یک ماه اول شبها بد می خوابید بعدش عادی شد.

به نظرم برعکس چیزی که میگن یواش یواش از شیر بگیرین ولی این اشتباهه چون حسابی بچه زجر کش میشه

خوشبحالتون من دیشب پوشتم کنده شد

از من میشنوی کامل از شیر بگیر. اینطوری ذره ذره بیشتر اذیت میشه. با شیر شب هم مقاومت نکن براش شیر گاو بخر شب برای شیر بیدار شد یه لیوان گرم کن بریز تو شیشه یا لیوان در دار بده بخوره.

از من میشنوی کامل از شیر بگیر. اینطوری ذره ذره بیشتر اذیت میشه. با شیر شب هم مقاومت نکن براش شیر گاو ...

بیست ماه زود نیست؟

شیشه از یک سالگی نگرفت 

لیوان در دار هم دوست نداره