2733
2734
عنوان

آخرش یک نفر از راه میرسد...❤

101 بازدید | 7 پست
آخرش یک نفر از راه می‌رسد
که بودنش جبرانِ تمامِ نبودن‌هاست
جبرانِ تمامِ بی انصافی‌ها و شکستن‌ها …
یکی که با جادویِ حضورش دنیایِ تو را متحول می‌کند …
جوری تو را می‌بیند که هیچ کس ندیده …
جوری تو را می‌شنود که هیچ کس نشِنیده …
و جوری روحِ خسته‌ تو را از عشق و محبت اشباع می‌کند
که با وجود او دیگر نه آرزویی می‌ماند برایِ نرسیدن
و نه حسرت و اندوهی برای خوردن …
دستش را که گرفتی در چشمانش که نگاه کردی بگو:
تو مثل باران هستی
بارانی از گل
بارانی از مهر
بارانی از لبخند
بارانی که به زندگی کویری من جان بخشید
با تو بودن را دوست دارم، چرا که تو را دوستت دارم آرام جانم
تا همیشه پای تو می‌مانم
حواست باشد!
بعضی آدم‌ها خودِ معجزه‌اند انگار
آمده‌اند تا تو مزه‌ خوشبختی را بچشی
آمده‌اند تا دلیلِ آرامش و لبخندِ تو باشند
آمده‌اند که زندگی کنی
💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
کی میخواد بیاد جای مامان باباموبگیره 😭😭بعضی نبودنا تااخرعمر حسرتش ب دل میمونه

شاید جای پدرو مادرت رو نگیره ولی هستن ادمایی که حاله دلتو عوض بکنن چون خدا حواسش بهت هست

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درسته عزیزم قبول دارم حرفتو

خوب زندگی سختی داره امتحان داره یه الماس از اول زیبا نبود انقدر تراش خوردن به جون خرید تا زیباشد 

خوب زندگی سختی داره امتحان داره یه الماس از اول زیبا نبود انقدر تراش خوردن به جون خرید تا زیباشد&nbs ...

دقیقا همینطوره مشکلات زندگی برای ب کمال رسیدن روحه گاهی اوقات خیلی سخت میشه خیلی ولی خب خداصبرشومیده چاره ای جز پذیرفتن نیست

دقیقا همینطوره مشکلات زندگی برای ب کمال رسیدن روحه گاهی اوقات خیلی سخت میشه خیلی ولی خب خداصبرشومیده ...

دلم خیلی گرفته خستم دیگه با این حرفا به خودم فقط روحیه میدم😔

دلم خیلی گرفته خستم دیگه با این حرفا به خودم فقط روحیه میدم😔

من ازتو مشکلاتم بیشتره باورکن

ولی چاره چیه؟به جنگ با خدا که نمیشه رفت ما محکومیم به زندگی منم داغونم ولی چیکارکنیم😔

2738