2737
2739
می خوام برای ارشد بخونم. البته پارسال قبول شدم اما چون تهران نبود نرفتم. حالا امسال دوباره میخوام بدم... تازه از دیروز شروع کردم به خوندن...
اینجا کسی هست که در حین بارداری و بچه داری در حال خوندن ارشد باشه حالا چه برا کنکورش و چه بعد از قبولی...؟
خیلی سخته در حین درس خوندن آدم حامله باشه یا بچش به دنیا اومده باشه..؟
محمدم شنبه ساعت هفت صبح به دنیا اومد... 9/9/92

Pregnancy%20ticker
دوست گلم سلام. خوشحالم که تصمیم گرفتی درس بخونی. تعداد زیادی از بچه‌های این سایت با داشتن بچه دارن برای ارشد درس میخونن، یکی دوتاشون قبول هم شدن. تاپیکی که باهم برای درس خوندن برنامه ریزی میکنن رو برات میذارم. هم رشته‌ای هاتو پیدا کن و برای ادامه تحصیل ازشون کمک بگیر. موفق باشی.
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=83631&PostID=6362943#6362943

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم دارم میخونم ولی نه باردارم نه بچه دارم تو حاملگی فکر نکنم سخت باشه ولی اگه بچه داری در روز چند ساعت پیش مامانت اینا یامادر شوهرت بذاری نیتونی بخونی ایشالا که موفق میشی رشته ات چیه؟
2731
ممنون نازنین جان...
خیلی لطف کردی

جدی مامان کوچولو
هم کار و هم درس و هم بارداری...
واسه خودت پهلوونی هستی ها...
ایولا
چطوری تونستی؟... وااااای

Pregnancy%20ticker
2738
شوشوی من که عمرا بتونه کمکم کنه
اولا از کار خونه هیچی سر در نمیاره!
بدتر میزنه همه چیز رو داغون میکنه!
کارای خودش رو هم نمیتونه!
امروز میخواست برا خودش آب پرتقال بگیره زد پرتقاله رو سوراخ کرد!
تازه از صبح تا ده یازده شب هم سرکاره!
هم تدریس میکنه هم یه جای خصوصی کار میکنه...
کلا دست تنهام! نه مامانم اینجاس نه مادر شوهر و نه شوهرم وقتش خالیه که کمکم کنه...
کلا بیچاره و طفلکی هستم!

Pregnancy%20ticker
سلام.

من نه بچه دارم نه شاغلم.من یکی دو روزه شروع کردم ولی خیلی تنبل شدم. روزی دو برگ میخونم.

البته جزوه هام زیاد جالب نیستن و یه خورده بی انگیزه شدم.

کسی مدیریت میخونه؟
2706