2733
2734
عنوان

اقدام بارداری

725 بازدید | 25 پست

سلام من ۳۱ سالمه و ۷ ماهه در اقدامم.ماه قبل قرص لتروزول خوردم و تاریخ ۱۵ پری آمپول HCG زدم و شیاف پروژسترون مقعدی گذاشتم. همه اینها تحت نظر پزشک بودم. الان روز ۲۹ پری خنریزی صورتی دارم. نمیدونم این لک بینی هست یا پریوده. تورو خدا راهنماییم کنید.احساس گُر گرفتگی و خستگی و خواب آلودگی زیادی دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من وقتی باردار شدم درد سینه و تغییر دمای سینه رو داشتم با کمر درد شبیه کمر درد قائدگی.

منم الان درد و حساسیت سینه و خستگی رو دارم. امروز از صبح شبیه خونریزی قاعدگی شروع شده. روز ۲۹ پریودمه. دو روز تاخیر داشتم خوشحال بودم که شاید باردارم. ولی امروز این حالتم خیلی ناراحتم کرد.امیدوارم لک بینی باشه و پرسود نباشه

علاعم سینه اگه داری مثل بزرگ شدن دردناک شدن شدید اینا رو اگه داری بارداری 

پریود شدم دوستان😣 نمیدونم چرا خدا منو لایق مادر شدن نمیدونه. خیلی وقته تحت درمانم و لتروزول و کلومیفن خوردم آمپول HCG زدم. شیاف پروژسترون هم زدم. هم خودم و همسرم هیچ مشکلی نداریم. ولی نمیدونم چرا خدا بهمون بچه نمیده. قربون خدا برم نمیدونم حکمتش چیه

2738
من وقتی باردار شدم درد سینه و تغییر دمای سینه رو داشتم با کمر درد شبیه کمر درد قائدگی.

عزیزم چیکار کردی که باردار شدی؟ من اشتباهم شاید این بود که اولش که قصد باردار شدن داشتم رفتم پیش دکتر و بهم از همون اول قرص داد. یعنی درمان نازایی داد بهم و شروع کرد به قرص های محرک تخمدان و اینارو داد. میگم شاید اونا باعث‌شده بدنم بریزه بهم. یا ربطی نداره؟

عزیزم چیکار کردی که باردار شدی؟ من اشتباهم شاید این بود که اولش که قصد باردار شدن داشتم رفتم پیش دکت ...

ده ماه اقدام بودم. کار خاصی نکردم. فقط ماهی باردار شدم که استرس نداشتم. 

یعنی تازه کرونا آومده بود بعد با خودم گفتم نشد هم نشد شاید بهتر باشه. ولی جلوگیری هم نکردم. همون ماه باردار شدم.

ده ماه اقدام بودم. کار خاصی نکردم. فقط ماهی باردار شدم که استرس نداشتم.  یعنی تازه کرونا آومده ...

عزیزم مبارکت باشه. دست راستت رو سر همه ماها که در انتظار مامان شدن هستیم

موقع زایمان برای همه چشم انتظار ها دعا می‌کنم عزیزم.

دورت بگردم. با حرفت دلم لرزید. الهی آمین. دکتر بهم گفت باید عکس رنگی از رحم بندازم. همسرم هم رفت اورولوژی گفتن که واریکوسل داره. ولی خفیفه شاید با دارو خوب بشه. ببینیم خدا چی میخواد. مرسی از دعات عزیزم. ایشالا به سلامتی فارغ بشی و خودت و نی نی با سلامتی و لب خندون به خونتون برگردین

عزیزم چیکار کردی که باردار شدی؟ من اشتباهم شاید این بود که اولش که قصد باردار شدن داشتم رفتم پیش دکت ...

عزیزم منم یک ساله اقدامم ولی باردار نشدم 

هیچ دارویی هم مصرف نکردم تا به حال

هیچ مشکلی هم ندارم از لحاظ باروری.. 😶

عزیزم چند روز بعد از تزریق آمپول عادت شدید شما؟

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
2706