2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم می دونم سخته برات ارزوی ارامش میکنم و از خدا میخوام زندگیو برات از این بعد شیرین تر و شیرین تر کنه و به موقعش بهت یه فرزند خوشگل و صالح بده

یعنی میشه منم تا چند وقت دیگه مامان یه دختر یا پسر سالم بشم؟یعنی میشه سلامتیم بهم برگرده.بیشتر از یک ساله مریضم.باعث شد کلیه ام کوچیک بشه.از طرفی اندرومتریوز دارم.سنمم کم نیست.از طرفی نگران کلیه مم از طرفی نگران این یکی مریضی.خیلی عامیانه توضیح دادم.میشه برای دل داغونم دعا کنین؟قدر سلامتیو الان میفهمم.از طرفی ارزومه مامان بشم.از یه طرف مریضی خودم و سختی هایی که به همسرم میدم.خدایا من شرمنده ام 😔

دلیل سقط هات چیه؟

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738

سلام دو حالت داره یا مشکل ژنتیکی داره جنین هات که سقط میشن یا نه مشکل از خودته.

مثلا تیروئید داری و یا ...

اول آزمایش بده اگه مشکل نداشتی ممونه کم خون باشی برو عطاری قرص خون بگیر بخور.قرص خون با قرص آهن فرق داره.قرص خون گیاهیه.خواهرمنم دو تا سقط تو فاصله ۶ ماه از هم داشت ر۳ت عطاری گفت کم خونی بچه هات میوفتن.

خودش

اي واي چه سخت🙇🏼‍♀️.بار اول دليلش چي بود؟ منم تير ماه سقط داشتم 😭اگه بود ماه ديگه به دنيا ميومد ولي نيست

من دكترم گفت سقط اول مهم نيست اقدام كن ولي بازم من ترسيدم ازمايش دادم همه چيم خوب بود ولي ازمايش شوهرم خوب نبود دكتر تا ديد گفت چه خوب كه اقدام نكردي ٣ماه شوهرت قرص بخوره اسيپرم ضعيف امكان سقط داره 

خدا جونم مواظب بچم باش بند بند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هديه قشنگتو سالم و سلامت به دستم برسون قول ميدم هميشه مراقبش باشم بيشتر از جونم❤️
اي واي چه سخت🙇🏼‍♀️.بار اول دليلش چي بود؟ منم تير ماه سقط داشتم 😭اگه بود ماه ديگه به دنيا ميومد ول ...

منم تیر سقط داشتم....۵هفته گفتن پوچه

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
2706