2733
2739
عنوان

اخلاق بد دارم

117 بازدید | 19 پست

وقتی یکی صحبت میکنه حواسم میره می پرم وسط صحبتش😐

نمی تونم هیجانمو کنترل کنم 

راهکار بدید لطفا

یه جوری میگید تو سایت چیکار می کنی انگار جای شما رو تنگ کردم  

حرف نزن وسط حرفشون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زشته جلوخودتونوبگیرید 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
بس پر فایده بود😐😂

قربانت😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
زمان میبره هربار تو حرف یکی پریدی یادداشت کن و مثلا به ازای هر 3 بار که این اتفاق افتاد یه تنبیه د ...

یادم میره اخه 

اصلا عمدی نیست

بارخوبه متوجه اید کارتون اشتباهه 

بعصیا یا از قصداین کارومیکنن یامتوجه نیستن کارشون خوب نیست

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
بارخوبه متوجه اید کارتون اشتباهه  بعصیا یا از قصداین کارومیکنن یامتوجه نیستن کارشون خوب نیست

خیلی رو اعصابمه 

کار خولی نیست متاسفانه 

عذاب میکشم

2706