2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بهش یگو‌همه میمیرن تو که زنده ای زندگی‌کن قدر زندکیتو بدون چون بزودی تو هم میمیری

تهشو خیلی مستقیم رفتی تو دره

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2738

هیچی نمیتونه آرومش کنه!!
نیازی هم نیست حتما صحبتی کنی، همین که کنارش باشی، بغلش کنی و اجازه بدی اگه دلش خواست برات در مورد خاطراتش حرف بزنه خودش آروم میشه

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
حقیقتو گفتم دروغ نیس که مگه من و تو نمیمیریم همه میمیرن دیگه

اره ولی نمیدونم چرا خندم گرفت    

مثلا بری به صاحب مجلس ختم بگی گریه نتن عجیجم  بالاخره نوبت تو هم میشه تو هم یه روزی میمیری دیگه

غصه نخول  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
اره ولی نمیدونم چرا خندم گرفت       مثلا بری به صاحب مجلس ختم بگی گریه نتن عجیجم & ...

😂خب تو مجلس ختم اینو نمیکن که

تو‌خلوت میکن مثلا بعد چند روز

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2706