2752
2734

عزیزم منم پسرم ۵ سالشه دندونای اسیابشو عصب کشی و روکش کردم چون رسیده ب ود ب عصب و دکترش گفت ۱۲ سالگی ب بعد اسیاب میفته و ممکنه دردناک بشن دندونای جلویی و نیششم یکم خرابه ولی دکترش گفت چون درد نداره و تا ۷ سال میافته کاری نکن تا دائمیش در بیاد الان مهمه ک کوچولوتون کدوم دندونش خرابه

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان نرو خطرناک .حالا اگر اذیت نمیکنه صبر کن

از لحاظ کرونا اونها پروتکل های بهداشتی رو کاملا رعایت میکنن و هر رو نهایت دو سه بیمار مییینه اون هم هیچکدوم هم رو نمیبینیم اما نه اذیت نمیکنه تا حالا نگفته درد داره ..

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
بخدا دو سال پیش ۴۵۰۰ دادم برای دندونهاش بغیر از هزینه ی بیمارستان که خصوصی بود

اگه درد نداشت میزاشتی بمونه تا خودشون بیوفتن دیگه 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
پسره منم ۴ سال و ۲ ماهشه...دندوناش خرابن و پول نداریم ببریمش دندونپزشکی....😔

الهی بمیرم. هر چیزی رو تحمل میکنم اما درد و اذیت شدن بچه رو اصلا نمیتونم تحمل کنم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
من این کارا رو انجام دادم برای پسر پنج ساله ام

چه کاری؟ همون عصب کشی و چک اپ؟

من مشکلی ندارم. فردا هم اتفاقا نوبت داره. اما خوب الان دیگه دنبونهای شیریش دیگه کم کم دارن میوفتن واسه همین موندم تو دو راهی

من که تا حالا نشنیدم دندون بچه رو عصب کشی کنند 

تازه دکتر متخصص مخصوص بچه ها هم باید باشه چون شیری هستن 

وااای بچه ی پنج ساله چرا باید این هنه دندونش خراب بشه جنسش آهکیه؟؟ 

اره متاسفانه به خانواده ی پدریش کشیده 😔

عزیزم دندونای جلو حدود 6-7 سالگی میفتن ولی دندونای عقبی تا 12 سالگی هستن هنوز و باهاشون غذا میجوه بنابراین خیلی مهمه که تا جایی که میتونی نگهشون داری. عقب دندوناشم ببین اگه دندون 5 دراومده زود ببر فیشورسیلانت کن.

دختر من 3 تا عصب کشی و روکش کرد یکی هم پر کرد. ولی جلوییاش 4 تا داغونه دکتر گفت یک سال دیگه نگهش دار بعد میفته ارزش درست کردن نداره خیلی هم درد داره تازه ممکنه بعدش باز روکشش کنده بشه چون خیلی کوچیکه دندون.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
چه کاری؟ همون عصب کشی و چک اپ؟ من مشکلی ندارم. فردا هم اتفاقا نوبت داره. اما خوب الان دیگه دنبونهای ...

پر کردن. عصب کشی .کشیدن دندان. روکش . همه رو انجام دادم .چون پسرم میگف دندونم در میکنه . 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
دندون فقط ارثیه....من با روزی سه بار مسواک و نخ دندون همه دندونام خراب و عصب کشی....شوهرم با هفته ای ...

من هم دندونهام خوبه اما خانواده ی شوهرم دندونهاشون همه خرابه بجزء پدر شوهرم. حالا شانس ما بچه امون به اونها کشیده

پسر منم احتیاج به عصب کشی داره اما تو این شرایط نمیدونم چیکار کنم ،از طرفی حتما خودش در میاد فقط مسئ ...

دختر من اول دندون دائمیش در اومد بعد دندون شیریش افتاد اول کج بو  اما الان اومد سرجاش چون اون دندون افتاد

دوتا از دندوناش چرک کرده بود.. یکی سوراخ شده بود. پوسیدگی داشت. 

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
من پسرم پنج سالش 4دندون جلوش کلا نابود دوسالش بود ریختن و دوتا دندون عقب براش عصب کشی کردم دوهفته پی ...

یعنی دندونش شیریش افتاد الان فکش مشکلی نداره؟ تو صحبت کردنش مشکل اینجاد نشده؟

2706