2737
2734
عنوان

اسم نی نی 😍کمککککککککک☹️😖

181 بازدید | 21 پست

بچه هاااا کمک من اسم پسر اولم امیرسام این نی نی هم پسره اسمشو چی بذارممم هیچی به ذهنم نمیرسه پیشنهاد اسم بدین که به امیرسام هم بیاد قربوستون😘

قبل از اینکه منو قضاوت کنی، مطمئن شو که آدم بی عیبی هستی 

امیرحسام

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همشون قشنگن ولی خواهریا ارسام داریم خودم رو پوریا و پارسا دارم فک میکنم ولی بابام هی ضد حال میزنه مسخره میکنه میگم پارسا میگه پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم زیارت🤣😅

2740

تروخدا اسم بچتونو شبیه هم و هماهنگ نزار دوقلو های عموم یکیش هلنا هست یکیش النا وقتی صداشون میکنن انگار 1نفرشونو دارن صدا میزنن.. اینقد شبیه ب همه🤦‍♀️خود بچه ها ها گیج میشن😐🤦‍♀️

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
تروخدا اسم بچتونو شبیه هم و هماهنگ نزار دوقلو های عموم یکیش هلنا هست یکیش النا وقتی صداشون میکنن انگ ...

😂😂من این مشکل رو با بچه های دختر داییم دارم،یسنا،ثنا،اسما،سلنا ،سدنا هی قاطی میکنمشون😂

اسمای ایرانی قشنگ توشون خیلی زیاده ی سرچ بکن

زیاد گشتم چند تا هم پیدا کردم اونایی ک باب دل منه باباش میگه نه بعد که میگم خب چی بذاریم تو بگو میگه نمیدونم هرچی دوست داری😶🙄

😂😂من این مشکل رو با بچه های دختر داییم دارم،یسنا،ثنا،اسما،سلنا ،سدنا هی قاطی میکنمشون😂

😂😂😂

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2706