2737
2739
عنوان

کیابابدنسازی خوشفرم شدن

155 بازدید | 11 پست

میتونم تاشب یلدابابدنسازی هرروزه ده کیلواضافه کنم استعدادچاقی دارم ورژیم گرفتم چون غیراصولی بودالان ده کیلوکمبوددارم میخام زیادبخورم وورزش کنم که شکمم نیارم میشه تاشب یلدا؟

حلوا سویق درست کن 

هر روز صبحانه ارده شیره یا ارده عسل بخور

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شب یلدا چه خبره مگه عزیزم؟

اصولی کار کن به خاطر سلامتیت..سلامتیت خیلی مهمتره

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
تا شب یلدارو نمیدونم ولی با بدنسازی چیزی ک میخوای اگر اصولی باشه اره امکان پذیره

اخه من یکسال رژیم  بودم عقده ای شدم الان دلم میخادمثل بقیه زیادبخورم میخام ببینم راهی هست که به اندازه بخورم وشکم نیارم اخه الان۳۸کیلوام

2738
شب یلدا چه خبره مگه عزیزم؟ اصولی کار کن به خاطر سلامتیت..سلامتیت خیلی مهمتره

خبری نیس اماشش ماه قول دادم رژیمماراول کنم وچاقشم اماذهنم اجازه نمیدادبخورم ازترس شکم الان کلی مریضی گرفتم خانوادم فقط نفرینم نکردن بیچاره هاالانم بزوردارن چاقم میکنن تویه هفته انقدرپرخورم کردن یه کیلواضافه کردم گفتم برم بدنسازی لااقل شکم نیارم

گلی طرزتهیه حلواسویق ومیفرستی

من دیروز برا پسرم با سویق کودک درست کردم 

مخلوط سویق کودک ،عسل،روغن زیتون،گلاب،اسانس موز 

خوب ورز دادم و گردشون کردم

بعد غلتوندم توی شکلات آب شده 

وقتی خودش رو گرفت دیدم پسرم رفته سر وقتشون دخلش رو در آورده😅

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
خبری نیس اماشش ماه قول دادم رژیمماراول کنم وچاقشم اماذهنم اجازه نمیدادبخورم ازترس شکم الان کلی مریضی ...

آهااا...ببخشی فک کردم..یه وقت بحث رقابت با جاری و خاهرشوهره..معذرت میخام....

پس سلامتیت خیلی مهمه...غذا به اندازه بخور..نه پرخوری و نه کم خوری...احتمالا ویتایمین و آهن بدنت کم شده با رژیم...برودکتر حتما قرص بهت بده...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم