2737
2734
عنوان

بی بی چک مثبت

257 بازدید | 48 پست

سلام من امروز بی بی چکم مثبت شد

حالا میخوام برم آزمایش خون بدم و بعدش هم برم دکترم 

میشه از تجربیاتتون بگید چه کارایی باید بکنم 

و همینطور در مورد اینکه روزای اول چه چیزایی باید بخورم هم بهم بگید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی مبارکه... ❤️❤️❤️😍

گلم باید از دکترت بپرسی برو آزمایش و ببر پیش دکترت تا اقدامات اولیه رو بهت بگه و راهنماییت کنه

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
2738
کسی نیست من تاره عضو سایت شدم دوستی ندارم فعلا اگه میشه آنلاینا بیاین نظر بدین ممنون میشم 

سلام مبارکه.ببخشید عزیزم بعد از رابطه شما تا صبح خوابیدین؟یعنی نرفتین دستشویی بشورین خودتونو؟منم تو اقدامم

سلام مبارکه.ببخشید عزیزم بعد از رابطه شما تا صبح خوابیدین؟یعنی نرفتین دستشویی بشورین خودتونو؟منم تو ...

مرسی عزیزم آره تا صبح خوابیدم البته من کلا شبا تا صبح یکی دوبار بیدار میشم و دستشویی میرم 

بسلامتی مبارکه . دکتر نمیخواد بری . برای ‌ژنتیک و ان تی برو برات تو دفترچه بنویسه . تو این وضع خطرنا ...

یعنی نیازی نیست برم دکتر؟ فقط دفترچمو برسونم بهش که برام آزمایش بنویسه کافیه؟

چیرای مقوی بخور مغز و گوشت ولبنیات سبریجات ومیوه دکترم میری خیلی مراقب خودت باش عزیزم به خاطر کرونا هرچند من به خاطر ویار هیچی نمیتونستم بخورم

کاملا غریبه به هیچ کجا تعلق ندارم
2706