2752
2739
عنوان

سوال در مورد طلا

| مشاهده متن کامل بحث + 1279 بازدید | 76 پست
اینجا هیچکی از روی علم حرف نمیزنه از روی اینکه طلا خریدن یا نخریدن یا میخوان بخرن و بفروشن حرف میزن ...

علمی در کار نیست بستگی به انس جهانی طلا + قیمت دلار داره که هیچ کدام قابل پیش بینی نیست اون هفته قیمت جهانی طلا 1920 دلار بود الان بخاطر خبر کشف واکسن کرونا شده 1880 دلار بخشی از ریزش قیمت بخاطر این بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم شنیدم هرکی دلار و طلا داره هرچی زودتر نقدش کنه و تبدیل به تومن کنه چون خیلی میاد پایین 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2731

من چن هفته پیش گرمی1390یه پلاک زنجیر گرفتم 25میلیون میشه گفت ضرر کردم الان اما خب تایه تومنم میرسه اما کمتر نه ولی بازم به مرور میره بالا جهت سرمایه گذاری میخای الان بخر 

2740
علمی در کار نیست بستگی به انس جهانی طلا + قیمت دلار داره که هیچ کدام قابل پیش بینی نیست اون هفته قیم ...

اخه میگن بخاطر بایدن قیمت ملک و خودرو و... افت پیدا میکنه و اینکه ادامه دار یا نه بستگی به روابط و سیاستش با ایران داره

بچه ها ما یه آشنایی داریم که خیلی اطلاعاتش دقیقه 

اصلا نمیدونیم از کجا میاره این اطلاعات رو 

خودشم یه مدت توی کار بورس و ارز دیجیتال بوده که میلیاردی سود میکرد 

قبل انتخابات امریکا خیلی دقیق و مطمین میگفت بایدن رای میاره و حتی ترامپ شکایت میکنه ولی راه به جایی نمیبره

بعد من توی اوج گرونی طلا میخواستم سکه بخرم که گفت نخر چون یک هفته بعد شکایت ترامپ سکه میشه دوازده میلیون😐 

چند بار ازش پرسیدیم از کجا میدونی این چیزا رو؟ میگه من گردن کسی رو کلفت نمیکنم 

خلاصه سرتونو درد نیارم میگفت طلا همینجوری نوسان داره تا برسه به ششصد بعد گفت اون موقع طلا بخر و بزار کنار