2737
2734
عنوان

سلام به دوستای گلم بیاین دور هم باشیم☺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 46864 بازدید | 12714 پست
سلوم عاسیسم فاداو همینطوریم ت چطوریایی 

منم خوبم دیشب خواستی برقصی منتظر موندم نیومدی جذابم نیومد😂😂خوابم برد دیگه

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون عزیز خودت خوبی 😍 در چه حالی

منم خوبم شکر 

خوبم شکر شما خوبین؟

https://harfeto.timefriend.net/16285020383657          .                                                                                         https://www.goftino.com/c/b9qlKv.                                   تا شقایق هست زندگی باید کرد....🌸۱۴۰۰/۰۸/۱۳ ۲۳:۴۳🌸.       قول دادیم 🍁🥰.                                                                           حلال ترین حلال زندگیم......🌸🌸🌸.                                        9999💙♾️.                                                                              میرسه ادم به ادم....ای کاش فرشته نبودی🌸🌸🌸
به چیزی بگو بخورم به اشتها بیام  از اشتها رفتم کلا چکار کنم 🤦🤦

نگین باور میکنی منم بی اشتهام ببین ساعت چنده هنوز نهار نخوردم اصلا دلم هیچی نمیخواد😢

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
2731
منم خوبم دیشب خواستی برقصی منتظر موندم نیومدی جذابم نیومد😂😂خوابم برد دیگه

اخی ببشید یکم حالم گرفته بود با جذاب میحرفیدم قول میدم خوب شدم یه رقص باحال بزارم تاپیک 😂😂

ما شدنمون زیبا ترین جمع بستن دنیاست ❤🫀 
نه بی میایه فطیره 😄😄 با افتخار این شغل واسه خودتون 😂

ممنون گلم😍😍😁.... من پست و موقعیت شغلیم عوضشده از  لایک کردن.. استعفا دادم... وارد حیطه کاری... تگ شدم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلوم عاسیسم فاداو همینطوریم ت چطوریایی 

سلام خواهر جان عصربخیر خوبی عزیزم 🧡❤️💛

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2738
اخی ببشید یکم حالم گرفته بود با جذاب میحرفیدم قول میدم خوب شدم یه رقص باحال بزارم تاپیک 😂😂

باشه اشکالی نداره 😁

نگین باور میکنی منم بی اشتهام ببین ساعت چنده هنوز نهار نخوردم اصلا دلم هیچی نمیخواد😢

کلا احساس ضعف دارم پریسا گشنمه اما میل ندارم به خوردنی 

دارم لاغر میشم 🤦دوست ندارم لاغر شم ...😒

تو دیگه چرا 🤦

من حالا یه چیزیم هست ...

کلا احساس ضعف دارم پریسا گشنمه اما میل ندارم به خوردنی  دارم لاغر میشم 🤦دوست ندارم لاغر شم .. ...

نمیدونم😁پنج کیلو لاغر شدم 

از صبح فقط یکم میوه خوردم همین😕

سلام عزیزم دلم بد نیستم عصر ت هم به خیر شما خوبی

خوب خداروشکر. الهی همیشه خوب باشی عزیزدلم . ممنونم گلم خوبم 🤗❤️❤️🌹

2706