2737
2734
عنوان

سلام به دوستای گلم بیاین دور هم باشیم☺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 46865 بازدید | 12714 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دوستان اینجا کسی پیج کسب و کار اینستاگرامی داره ما داریم گروهی تو واتس اپ راه اندازی میکنیم برای مای ...

فکر نکنم عزیزم کسی بخواد 

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
2728

چطوری اه حالم بهم خورد اون چه تاپیکی بود😂😂

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   
والا    ادم می مونه چی بگه

استارترشم خوشش امده  میگم قفل کن میگه سوال صندلی داغ دارم ازشون😐

2740

سلااااام دوستان😍😍

احوالتون؟؟؟؟❤❤

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
سلااااام دوستان😍😍 احوالتون؟؟؟؟❤❤

خوش امدی عزیزم😘

سلااااااااااممممممممم دلبر جونم    

عزیییییزدلم😍😍😘😘❤❤

چطوری خوبی؟؟

دلم برات شده بود انقده🤏

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
خوش امدی عزیزم😘

قربونت برم عشقم😘😘

حالا شام چی گذاشتی برامون؟🤔

2706