2733
2734
عنوان

سلام به دوستای گلم بیاین دور هم باشیم☺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 46866 بازدید | 12714 پست
قبلن سریتا الان فعلا هیچی،موهام خیلی بلندن من عاشق موهای بلندم،البته همش میبافم،شاید بخاطر همینه،شبا ...

منم موهای بلندو خیلی دوست دارم 

فیلمجشن عقد خواهرمو میبینم حسرت موهامو میخورم

به خاطر اینکه افتادم از بالا نتونستم برم حموم موهام............ الش خشک شدن زبریش با فرش هیچ فرقی نمیکردو بعدموخاره افتاد    

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
قبلن سریتا الان فعلا هیچی،موهام خیلی بلندن من عاشق موهای بلندم،البته همش میبافم،شاید بخاطر همینه،شبا ...

منم شبا موهامو باز میزارم راحت باشم

ولی تابستونا باز نمیزارم

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم موهای بلندو خیلی دوست دارم  فیلمجشن عقد خواهرمو میبینم حسرت موهامو میخورم به خاطر اینکه ا ...

بمیرم برات غصه نخور،بخدا اینجور گفتی منم ناراحت شدم،میدونم عزیزم،غصه نخور،الان موهات چه اندازه ان؟؟؟

من اگه میتونستم سردیتو تحمل کنم با یخچال رفیق میشدم،فدات بشم.😌.
بمیرم برات غصه نخور،بخدا اینجور گفتی منم ناراحت شدم،میدونم عزیزم،غصه نخور،الان موهات چه اندازه ان؟؟؟

خدانکنه عزیز دلم...نه موهامو کوتاه کرده بودم برای موخاره خوب شد ..الان شونه میکنم دقیقا وسط پشتمه

2731
منم شبا موهامو باز میزارم راحت باشم ولی تابستونا باز نمیزارم

من همیشه تو خونه هم باز میزارم،اینو یه دکتر پوست و مو میگفت که اصن موهاتونو محکم نبندین،بزارین باز باشن خیلی سریع رشد میکنن،یا روزا سعی کنین ببافین،اونم تو رشدشون تاثیر داره،اصلا هم تو حموم محکم موهاتونو فشار ندین،همیشه با آب ولرم بشویید سرتون رو نه با آب تقریبا داغ وخیلی چیزای دیگه

عزیزم من برم بخوابم مامانم تذکرداد دیگه باید خاموشی بزنم...

خیلی خوشحال میشم باهات حرف میزنم  

شب خوش خوابای خوب ببینی      

خدانکنه عزیز دلم...نه موهامو کوتاه کرده بودم برای موخاره خوب شد ..الان شونه میکنم دقیقا وسط پشتمه

خوبه،بلندن پس،آره برا موخوره من هفته ای یه بار یه انگشت کوتاه میکنم،آب پیاز بزن به ریشه موهات،نیم ساعت بعد بشور(من با شامپو کلیبر یا شولدرز)میشورم،نعناعیش خیلی خوبه،سر آدمو خنک می‌کنه حال میده

عزیزم من برم بخوابم مامانم تذکرداد دیگه باید خاموشی بزنم... خیلی خوشحال میشم باهات حرف میزنم   ...

برو ببخش مزاحمت شدما،مواظب خودت باش،منم خوشحالم،شبخوش،خدافظ🥰🥰

من همیشه تو خونه هم باز میزارم،اینو یه دکتر پوست و مو میگفت که اصن موهاتونو محکم نبندین،بزارین باز ب ...

همه این کارایی که گفتیو من هیچکدوم انجام نمیدم...

مخصوصا مورد اخر من همیشه از اب داغ داغ استفاده میکنم تاحلا حتی یه ذره اب سرد استفاده نکرد مامانم میگه تو جنی !!!

ولی از این به بعد منم انجام میدم

همه این کارایی که گفتیو من هیچکدوم انجام نمیدم... مخصوصا مورد اخر من همیشه از اب داغ داغ استفاده می ...

حتما،برو بخواب قشنگم،خدافظ

برو ببخش مزاحمت شدما،مواظب خودت باش،منم خوشحالم،شبخوش،خدافظ🥰🥰

مزاحم چیه ؟؟

مراحمی گلم میگم خیی خوشحال میشم باهات میحرفم

توهم مواظب خودت باش شب خوش   

مي توان در قاب خيس پنجره

چك چك آواز باران را شنيد

مي توان دلتنگي يك ابر را

در بلور قطره ها بر شيشه ديد

مي توان لبريز شد از قطره ها

مهربان و بي ريا و ساده بود

مي توان با واژه هاي تازه تر

مثل ابري شعر باران را سرود

مي توان در زير باران گام زد

لحظه هاي تازه اي آغاز كرد

پاك شد در چشمه هاي آسمان

زير باران تا خدا پرواز كرد

سلام دوستان صبحتون نورانی به لطف خدا ان شاءالله روز خوبی داشته باشید 💛🌿🧡🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
مرسی عزیزم إن شاءالله بادعاهای شما این انتظار به خیروخوشی تموم شه

سلام خواهر جان خوبی صبحت نورانی به لطف خدا 

ان شاالله روز خوبی داشته باشی ❤️💛🌹🍀🌿

خواهش میکنم خواهری 

الهی آمین 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام خواهر جان خوبی صبحت نورانی به لطف خدا  ان شاالله روز خوبی داشته باشی ❤️💛🌹🍀🌿 خواهش می ...

همچنین عزیزم😍😍ممنون🌹

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱
2706