2733
2739
عنوان

سلام به دوستای گلم بیاین دور هم باشیم☺🌺🌺

| مشاهده متن کامل بحث + 46864 بازدید | 12714 پست
چون ی موضوعی هست بهتره نگم چون خودمم کامل نمی دونم

چیو تو میخوای بگیییییییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟

ها ؟؟؟؟؟

اول میگی ندا بعد میگی خودمم کامل نمیدونم ....

ما کهبا ندا حرف بدی نزدیم ؟؟؟

من که حرفی تاحالا نزدم باهاش چون هروقت منبودم اون نبود ،اون بود من نبودم ...

حالا حرف صداقتو من وسط میکشم ....

صادق باش بگو قضیه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه که یه بار میگی ندا نه که یه بار میگی موضوع ؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
باید مارو تگ میکردی حدیث،من خیلی قلبم شکس،خب چرا بقیه مارو تگ نکردن،برا اونا ارزشی نداشتیم

من به بقیه گفتم تگ نکنن ✋🏻

دلیل داشتم دلیلمم کامل خودم نمی دونممم

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من به بقیه گفتم تگ نکنن ✋🏻 دلیل داشتم دلیلمم کامل خودم نمی دونممم

خب دلیل رو بگو تا دیگه بحث تموم بشه،تا کسی ناراحت نباشه

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
چیو تو میخوای بگیییییییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟ ها ؟؟؟؟؟ اول میگی ندا بعد میگی خودمم کامل نمیدون ...

کاربرای همین تایپک نه شمااا نمی دونم کیاااا ندا رو اذیت کردن 

خوب شد دیگه ؟

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2731
خب دلیل رو بگو تا دیگه بحث تموم بشه،تا کسی ناراحت نباشه

نمی دونم کیاااا ندا رو اذیت کردننن

چرانخابیدی

شما؟؟؟

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
نه به خاطر شما نبود دلیلش رو خودمم کامل نمی دونم

کی گفت اصلا تایپک بزنی ؟؟مگه گوشیت دست خودت نبود ؟؟تو به زهرا چی گفتی 

گفتش اسم همه رو بنویسم تو گفتی بریم پیوی 

چی گفتی بهشون ؟؟؟

حرف حرف صداقت زدی صداقتتو نشون بده به منیکه خیلی دوست داشتم عین خواهرم 

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
نمی دونم کیاااا ندا رو اذیت کردننن

یعنی من و نسترن و فاطمه آزارش دادیم؟؟؟ما اصن ندیدیمش حدیث،اگه دیدیم از گل نازک‌تر نگفتیم

2738
کی گفت اصلا تایپک بزنی ؟؟مگه گوشیت دست خودت نبود ؟؟تو به زهرا چی گفتی  گفتش اسم همه رو بنویسم ...

من چت هامو پاک میکنم ولی شاید بچه ها داشته باشن کپی کنن برات بفرستن

یعنی من و نسترن و فاطمه آزارش دادیم؟؟؟ما اصن ندیدیمش حدیث،اگه دیدیم از گل نازک‌تر نگفتیم

نه شمااااا

جان من بقیه رو نندازید به جونم 

کی گفت اصلا تایپک بزنی ؟؟مگه گوشیت دست خودت نبود ؟؟تو به زهرا چی گفتی  گفتش اسم همه رو بنویسم ...

فاطمه عزیزم آروم باش 

شاید حدیث هم فکر کرده داره بهترین کار رو میکنه

کاربرای همین تایپک نه شمااا نمی دونم کیاااا ندا رو اذیت کردن  خوب شد دیگه ؟

اها اره عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی شد میشه بگی من اذییت کردم ؟؟نسترن اذییت کرد ؟؟یا هانیه ؟؟؟؟

تاجاییی که من خوندم همشون باهم خوب بودن .....منم که تاحالا یک کلمه حرفی نزدم باهاش .... 

همه رو تگ کردی جز ما سه نفر ؟؟؟؟

نه تو صادق نیستی چون ما هیچ کاری نکردیم ...

@ژله22

فاطمه عزیزم آروم باش  شاید حدیث هم فکر کرده داره بهترین کار رو میکنه

خب ندا میخواست دلیت اکانت بزنه دوستممم بوددد درکش سخته خواستم ی کاری کنم از سایت نره؟

من چت هامو پاک میکنم ولی شاید بچه ها داشته باشن کپی کنن برات بفرستن

کی داره ؟؟

تگش کن

اها اره عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی شد میشه بگی من اذییت کردم ؟؟نسترن اذییت کر ...

دوس داشتم تگتون کنم ولی خب باید باهاتون اون افراد رو هم تگ میکردم

من نمی دونم کیااان

2706