2733
2739
عنوان

شوهرم یه دختره رو تو اتوبان ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4512 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم وقتی با جزئیات گفته یعنی چیزی نبوده. ب خاطر نظر بعضی دوستان جو گیر نشو زندگیت و بهم بزنی

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
2731

البته که انسانیت خوبه و ربطی به مجرد یا متاهل بودن نداره اما توی این ماجرا مورد رودرک نمیکنم ۱- فاز ابمیوه خریدن برای چی بوده؟!!!۲- چرا برای شما تعریف کرده اونم با جزییات ؟!!!

این نیز بگذرد

حسودیت شده انگار گل 

ولی حست غلطه

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

چطور شماها اینجا اینقد زود درمورد دمی که ندیدید قضاوت میکنید حالا بده خواسته کمکش کنه اگه نیت بدی داشت شمارشو میگرفت ولی نگرفته 

من میدونم نباید خسته شد  میدونم نباید برید  میدونم زندگی ادامه داره  فقط دلم میخواست یه وقتایی یه جایی یه گوشه ای وایسم بگم خسته ام و یکی بفهمه چی میگم!نه که فقط بشنوه ها"بفهمه"
2738

عزیزم کاری نکن مجبور بشه پنهون کاری کنه! 

دوستان عزیز هرکسی رو لایک میکنم برای حاجتش یک صلوات خاصه حضرت زهرا(س) میفرستم🌻میشه واسه رسیدنم به آرامش صلوات بفرستی دوست گلم🙏اللهم عجل لولیک الفرج🌼
حس کردم زیاده از حد توجه کرده

نه عزیزم شوهرت کار خوبی کرده

من میدونم نباید خسته شد  میدونم نباید برید  میدونم زندگی ادامه داره  فقط دلم میخواست یه وقتایی یه جایی یه گوشه ای وایسم بگم خسته ام و یکی بفهمه چی میگم!نه که فقط بشنوه ها"بفهمه"
بهم میگه داری بهم توهین میکنی اما من خیلی حس بدی دارم

بی خیال بابا، شمارشم نگرفته، نرسوندتش که مسیرش رو بدونه. بدبخت حالش بد بوده شما هم باشی دلت میسوزه، بعدم که اومده تعریف کرده همه چیو. یه کار نکن هیچی بهت نگه

اینجای کارشون اشتباه بوده که پیاده شدن و رفتن درسوپری و عابربانک 

حتما تو این زمان دختره هم تو ماشین بوده ریسک کرده دختره رو با ماشین ول کرده رفته 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️