2733
2734
عنوان

با مرد قهرو عصبی باید چیکار کرد؟

121 بازدید | 11 پست

سر یه چیز مسخره سرم داد کشید و فحش داد و من جوابشو دادم و بعد من و کتک  زد البته قبلا ها هم که پیلش میشدم این کارو میکرد بعد منم هی غر غر کردم. روز اینقدر فحشم داد و نزاشت حرف بزنم که مجبور شدم با مادرشوهر و مامانم دردول کردم بعد فهمیده حالا سر همین موضوع ۱۰ روزه با من حرف نمیزنه زندگی رو جهنم کرده .اینقدر رفتارای بدی با من کرده همین فحش دادن های زیادش سر مسایل الکی خب منم دلم پر بود .حالا نمیدونیم باید چیکارش کنیم من که میگم بیمار روانیه .اصلا به هیچ وجه قضیه رو تموم نمیکنه دو تا مادرم دارن حرص میخورن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب غر غر کردن شمام درست نبوده دیگه به هر حال باید حرفای دوطرفو شنید بعد بگرد ببین اصل موضوع تقصیر کی بوده

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

اگه اخلاقش همینه باهاش دهن به دهن نشو و کل کل نکن شوهر منم بددهن دعوا گیر من میرم به کارم میرسم یه سره میزارم واسه خودش فحش بده فقط میگم عیب تمومش کن حتی میاد سراغم میگه جواب منو بده با فحش باز میگم عصبی هستی فحش نده و اروم باش دیگه خودش خسته میشه بعدم پشیمون 

شما هرکاری کنی ، هر حرفی بزنی باز هم اون حق نداره دست رو روی شما بلند کنه حتی یه تنه ی کوچیک  ...

وقتی منو زد منم هولش دادم گفتم چرا دست رو من بلند کردی ‌وجالبیش اینه به جای اینکه من ناراحت باشم و قهر کنم اون قهر کرده خیلیییی مغروره

2738
وقتی منو زد منم هولش دادم گفتم چرا دست رو من بلند کردی ‌وجالبیش اینه به جای اینکه من ناراحت باش ...

براچی زد بی دلیل هرچند نباید بزنه ولی حتما دلیلی بوده

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
بله از بس عصبیم کرد و فحش داد 

نمیدونم واقعا فقط مگه یه دیوونه باشه ک این رفتارو بکنه اگه یقین دارید تقصیر کاره صد درصده محلش ندین بی محلی بهتره