2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دخترم غذانمیخوره توراخدایه راهکار بدید

وای دختر من همینجوری بود دیوانه شده بودیم دکترم نمیشد ببریمش من دیگه بهش یک چهارم قرص اشتها دارم میدم یکمی بهتر شده 

من بچه هام مزه هاا رو میدونن .رنگ ها رو هم چند تایی رو بلدن باهاشون شعر ک میخونم بعضی کلماتشو میگن . ...

من همش میگم برای بچم نکنه دارم کم کاری میکنم واقعا نمدونم باید چ چیزایی رو بهش آموزش بدم مثلا خصوصیات اخلاقی و رفتاری چ جوری به بچه هاتون میفهمونین من باهاش حرف میزنم گوشم میده ولی از آخر کار خودشو میکنه 

من همش میگم برای بچم نکنه دارم کم کاری میکنم واقعا نمدونم باید چ چیزایی رو بهش آموزش بدم مثلا خصوصیا ...

عادیه عزیزم مگه میخوای یبچع دوساله مثل ادم بزرگا رفتار کنه فقط شعر یادش بده مثلا ی کیک ک میخوره بگو به به شیرینه یا ی چیز ترش میخوری بگوترشه خودش یاد میگیره 

2740
عادیه عزیزم مگه میخوای یبچع دوساله مثل ادم بزرگا رفتار کنه فقط شعر یادش بده مثلا ی کیک ک میخوره بگو ...

اخه بعضی ها از بچه هاشون ی چیزایی میگن آدم شاخ در میاره مثلا اعداد انگلیسی آخه دختر من اعداد رو تا ده به زور میگه 

اخه بعضی ها از بچه هاشون ی چیزایی میگن آدم شاخ در میاره مثلا اعداد انگلیسی آخه دختر من اعداد رو تا د ...

بابا ول کن تو رو خدا بچه دوساله بزار بچگیشو کنه مگه همه ادمای ک موفقن ماماناشون از بچگی چیز یادشون دادن به نظر من اموزش مهمه ولی نه اینکه به بچه فشار بیاد تو هم نه به منظوره اینکه بشینی با بچه حرف بزنب برای یادگیری مثلا تو بازی چیزا رو یادش بده

بابا ول کن تو رو خدا بچه دوساله بزار بچگیشو کنه مگه همه ادمای ک موفقن ماماناشون از بچگی چیز یادشون د ...

نمدونم بخدا از بس تو خونه ایم دیوانه شدم همش میگم نکنه واسه بچم کم گذاشتم نکنه مامانای دیگه بیشتر میرسن 

نمدونم بخدا از بس تو خونه ایم دیوانه شدم همش میگم نکنه واسه بچم کم گذاشتم نکنه مامانای دیگه بیشتر می ...

نه عزززیزم این فکر رو نکن مثلا پسر  پسر عموی خودم بچه اش همسن پسرای منه اون حرف زدنش عالیه ولی پسرای من هنوز کلمه میگن با این تفاوت ک مامانش میگه اصلا باهاش کار نمیکنم ولی من اینقد باهاشون حرف میزنم زبونم مو دراورده هر بچه ای ی طوره 

نه عزززیزم این فکر رو نکن مثلا پسر  پسر عموی خودم بچه اش همسن پسرای منه اون حرف زدنش عالیه ولی ...

دقيقا دختر منم از بچگی همش کتاب و شعر میخوندم ولی هنوز در حد کلمه  میگه چقد بچه بزرگ کردن سخته 😪😪