2733
2734
عنوان

من دلم دوفلووووووووووو میخواد چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203499 بازدید | 1669 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام دوستان...من دکترم فعلا داروهامو قطع کرد و گفت مراحل بعدی زالو رو لازم ندارم
امام رضا(ع): کسى که گِره از کار مؤمنى بگشاید و شادش کند، خداوند هم در روز قیامت، کارِ بسته او را مى گشاید..
2731
سلام سانی جان..خوبی؟گفت دوره درمان بموم شده و باید بعد سه ماه اگه باردار نشدم دوباره برم..این ماه یه سونو کامل رحم رفتم که تخمکامم خوب بود
امام رضا(ع): کسى که گِره از کار مؤمنى بگشاید و شادش کند، خداوند هم در روز قیامت، کارِ بسته او را مى گشاید..
2738
منم دو قلو میخواستم ولی دکترم که خیلی هم دکتر خوبیه قبول نکرد کمکم کنه.حاملگی خیلیییییییی سختی داشتم و آخر هم زایمانم تو هفته 36 انجام شد،دکترم هی میگفت بیا تو یه دونش موندی!!! الان یه دخمل خیلیییییییییییییییی جیگر یک ساله دارم،که همه زندگیمهههههههههههه
همسرم هم با اینکه خیلییییییییییی خوب بود و رو کمکش حساب میکردم اصلا کمکم نیست،
ولی باز هم با این حال دوست داشتم دوقلو داشتم،چون الان وقتی به یه حاملگی دیگه فکر میکنم بهم میریزم،تا لحظه زایمان حالت تهوع داشتم و...
باز از رو نرفتم و بدم نمیاد بعدی دوقلو باشه.هههههههههههههههههه
وَ إِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَ لْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ(186) آپلود عکس رایگان و دائمی
2706