2737
2734
عنوان

بارداری مولار کسی داشته بیاد🙏🏻

111 بازدید | 5 پست

دوستان من ۱ماه پیش کورتاژ کردم بعد الان رفتم آزمایش بتا دادم گفت که جواب منفیه ینی این الان خوبه نیاز به شیمی درمانی واینا نیست؟امکانش هست که بالا بره؟؟

تو یه تایپیک هستم یه دوستمون اسمش @باجی۱۹۸۳

میتونه کمکت کنه

تگت میکنم اونجا

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم

سلام عزیزم

الهی شکر که منفی شده

راستش گمون نکنم شیمی درمانی نیاز باشه

خونریزیت قطع شده؟

شما باید هر دو هفته یکبار آز تیتر بتا بدی 

تا یکسال نباید مطلقا باردار بشی

و بعد از اینکه دکتر مطمئن شد خطر رفع شده ماهی یکبار آز تیتر بتا باید تکرار بشه

تیتر بتای شما چقدر بالا رفت؟

سوالی داشتی بیا توی تاپیکم عزیزم

بخونی کامله تقریبا 

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
2728
سلام عزیزم الهی شکر که منفی شده راستش گمون نکنم شیمی درمانی نیاز باشه خونریزیت قطع شده؟ شما باید ...

سلام ببخشید شماهم سابقه بارداری مولار داشتید؟؟؟من ۱ماه پیش کورتاژ کردم بعد الان امروز رفتم آزمایش بتا دادم تیترم شده بود 1.04 اونوقت امکانش هست که بالاتر بره؟یا الان که منفی شده ینی دیگه تیترم بالا نمیره؟در رابطه به خونریزی هم که پرسیدید من خداروشکر بعد از عمل زیاد خونریزی نداشتم و بعد از ۵روز قطع شد و فقط ۳روز لکه بینی قهوه ای داشتم که اونم بعد ۳روز قطع شد.چجوری باید بیام تو تاپینگت؟من تازع وارد سایت شدم بلد نیستم

سلام ببخشید شماهم سابقه بارداری مولار داشتید؟؟؟من ۱ماه پیش کورتاژ کردم بعد الان امروز رفتم آزمایش بت ...

الهی شکر عدد بتات اومده توی رنج منفی

مشکل خاصی نیست

معمولا دیگه بالا نمی ره اما شما باید هرماه آز بتا بدید به مدت یکسال

.

برای اینکه بیاید توی تاپیک(topic) روی اسم من ضربه بزنید تاپیک هایی که زدم مشخصه

مولار رو‌انتخاب کنید

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️