2737
2739
عنوان

اخه من چه مرگمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1712 بازدید | 81 پست
باور کن هرروز این ساعت سعی میکنم اما نمیتوتم میدونی چیه حتی اینجور موقع ها همه حام میخارع

منم عین تو نمیتونم ببافم یا میگم مامان ببافم یه ابجیم

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری میبافین اخه من نمیتونم هرروز سعی میکنما ،

من نمی‌تونم ببافم یا مامانم یا ابجیم می بافه

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2731
واقعااا چه دکتری؟الان لخت نشستم شوعرم‌دررو زد زود لباسمو میپوشم اما تا شب میمرمو زنده میشم

چیزای گرم میخوری آنقدر گرمت میشه

خود درگيريه مزمن داري😆😆 شوخي كردماا منم باموهام درگيرم همش بهترين كار اينه ببافيشون .

بخدا نمیتونم،باور میکنی الان لخت نشستم شوعرم درروزد زود لباسمو میپوشم اما تا شب میمرم

پریکوچولو سابقم،
واقعااا چه دکتری؟الان لخت نشستم شوعرم‌دررو زد زود لباسمو میپوشم اما تا شب میمرمو زنده میشم

برو روانپزشک دارویی چیزی بهت بده بیخیال شی حساس شدی.منم مثل توی مشکل دارم ولی فرق میکنه اعصابم بهم ریخته

2740
نه کلا همینطوری هستم،مثلا الان موهامو کلیپس بزنم و تابمو بپوشم عصابم اروم میشه

ی حالتی پیدا کردی این ریشش روانشناسیه جوری که فقط بااین تابو وکلیپس اروم میشی به نظرم پرتشون بده

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟

وا چرا وقتی میاد لباس میپوشی مگه نامحرمه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁