2752
2734
عنوان

کسایی که پلی کیستیک دارن (pco)از کیت تخمکگذاری استفاده کردین؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 4923 بازدید | 91 پست
یعنی امکانش هس اخه الان ۷ روزه همش لک دارم و اینکه درد مری و کمر دردم دارم 

بی بی چک بزن یا برو دکتر..امکان همه چی هست

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خود جهاد همه چیز داره همسرتم باید اونجا آز اسپرم بده فقط باید از طرف دکتر بری

شما اطلاع داری جهاد دانشگاهی هم تخفیف ۸۵ درصدی هم داره یا نه؟ چون معتضدی این تخفیفو داره؟ شما چقد کلا هزینه ت شد؟

شما اطلاع داری جهاد دانشگاهی هم تخفیف ۸۵ درصدی هم داره یا نه؟ چون معتضدی این تخفیفو داره؟ شما چقد کل ...

بله داره

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2731
ببخش دوست عزیز وقت و بی وقت مزاحمتون شدم.الهیی به زودی زود دامنت سبز بشه

فدای تو عزیزم.خواهش میکنم هر سوالی داشتی بپرس ..

انشالله نتیجه بگیری

فدای تو عزیزم.خواهش میکنم هر سوالی داشتی بپرس .. انشالله نتیجه بگیری

ببخش ی سوال دیگه دکترتون آز اسپرم کدوم آزمایشگاه میفرستن؟ مال معتضدی رو قبول داره دکتر کشاورزی؟

ببخش ی سوال دیگه دکترتون آز اسپرم کدوم آزمایشگاه میفرستن؟ مال معتضدی رو قبول داره دکتر کشاورزی؟

همه آزمایشگاهارو قبول میکنن اما اگه ماه قبل یا ۲ماه قبل باشه ازمایش اسپرم قبول نمیکنه دوباره مینویسه براش

شما هم پی سی او هستین؟! استفاده کردین ازش!!

یلدا بهم درخواست بده کارت دارم برای بارداری

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
یلدا بهم درخواست بده کارت دارم برای بارداری

سلام فدات..درخواست  دادم

سلام فدات..درخواست  دادم

من خواستم خودم درخواست بدم گقتم شاید دوست نداشته باشی 

میخوام یه نفرو بهت معرفی کنم خیلیا پیشش با لطف خدا باردار شدن 

انشالا شما هم باردار میشی

الانم درخواستت نیومده بود خودم دادم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
من خواستم خودم درخواست بدم گقتم شاید دوست نداشته باشی  میخوام یه نفرو بهت معرفی کنم خیلیا پیشش ...

مرسی عزیزم.. درخواست دادم شاید نت ضعیف بودا نیومده..

بفرست  پی وی ..❤

مرسی عزیزم.. درخواست دادم شاید نت ضعیف بودا نیومده.. بفرست  پی وی ..❤

پیام دادم عزیزم

2706