2737
2739

حالا بگو سوالت چیه یه کاریش میکنیم دور هم 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا بپرس تا ببینیم چی میشه

امضات دقیقا منه 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
2728

بپرس تا بگیم

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
2740

کدام عنصر زیر جزء دستگاه عصبی محیطی میباشد 

1 بخش سطحی مخچه

2 بصل النخاع 

3 بخش مهارتهای عملی مخ

4 اعصاب ارتباطی

پستی که میزارم واسه استارتره اگه مخالفی به خودت مربوطه منو ریپلای نکن 👊
کدام عنصر زیر جزء دستگاه عصبی محیطی میباشد  1 بخش سطحی مخچه 2 بصل النخاع  3 بخش مهارتها ...

خب جواب اینا تو خود کتابش هست بگرد پیدا کن😕

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
علوم کامل طلایی بخر  عااالیه  همچی توضیح داده سوال داره همچی من چندسال پیش باهمین کتا ...

حالا یه نگاه کن خوشگلم

احساس 5 گانه بویایی بینایی چشایی شنوایی لامسه به کدام قسمت از بدن منتقل شده و سپس به ادراک تبدیل میشد

1پوست بدن

2 مغز

3 نخاع

4 حرف زدن

پستی که میزارم واسه استارتره اگه مخالفی به خودت مربوطه منو ریپلای نکن 👊