2737
2739
عنوان

عفونت ادراری در بارداری

120 بازدید | 11 پست

سلام من هفته نهمم آزمایش دادم عفونت ادرار داشتم دکتر برام قرص نوشته وقتی میخورمش حالت تهوع میگیرم منم از نصفه قطعش کردم دوستان راه حلی ندارین؟⁦☹️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نیتروفورانتوئین

داروتو ناشتا هستی بخور کمتر حالت تهوع ایجاد می کنه یه مدت استفاده کنی عوارضش کمتر میشه منم درگیر عفونتم ۳ ماهه به دارو بسته شدم ولی قرصام با شما فرق می کرد حالت تهوع سرگیجه و افت فشار خون داشتم که بعد یه ماه خوب شد ادامه میدم

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
داروتو ناشتا هستی بخور کمتر حالت تهوع ایجاد می کنه یه مدت استفاده کنی عوارضش کمتر میشه منم درگیر عفو ...

شما بارداری؟ من نمیتونم چون صبحا حالت تهوع دارم بعدشم ۱۲ ساعت ی باره⁦😑

2740

انقد حالم بد میشد نخوردم اصلا ۲.۳تا دونه اول خوردم قرار بود هفته بعدشم برم ازمایش که ببینم رفع شده یا نه اونم باز نرفتم چون قرصو نخورده بودم که رفتم دکتر یه قرص دیگه بهم داد این خیلی بهتره میخورم

“حس خوب یعنی منو تو دخترمون تو مزرعه شمال روستا”دختر یکی یدونمونشایلی    اینستامebadi_shaili
شما بارداری؟ من نمیتونم چون صبحا حالت تهوع دارم بعدشم ۱۲ ساعت ی باره⁦😑

نه من برای قبل بارداری دارم درمان می کنم که تو بارداری به مشکل نخورم یه دور ۱۲ ظهر  بخور یه دور ۱۲ شب

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo