2733
2739
عنوان

لاغری ران پا

319 بازدید | 24 پست

بچه ها بعد بارداری پایین تنم خیلی بهم ریخته میخوام رون و باس.نم رو لاغر کنم 

چون نوزاد دارم و کسی نیس ک مراقبش باشه نمیتونم پیاده روی ،دوچرخه سواری و...انجام بدم

یه ورزش ک تو خونه بتونم انجام بدم اگ میتونید بگید

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بچه که کمی بزرگ شد ورزش میکنی ..نگران نباش عزیزم ...

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
من با اینکه لاغرم ولی ران پام خیلی خوبه همه شلوارام قسمت ران تنگه قسمت کمر گشاده گشاد😬😬😬😬

منم قبلا اندامم عالی بود کمرم بشدت باریک بود رون هام کمی تپل بود خوش فرم بود اما الان از فرم خارج شده

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
اگر ماهواره دارین با شبکه جم فیت ورزش کن 

بیشتر ورزش هاش واسه شکم و پهلو و کمره اخه

2738
منم قبلا اندامم عالی بود کمرم بشدت باریک بود رون هام کمی تپل بود خوش فرم بود اما الان از فرم خارج شد ...

خب عزیزم شما زایمان داشتی ....نگران نباش دوباره مثل قبل میشی ...

زیاد دنیارو جدی نمیگیرم ....چرا باید غمگین باشم وقتی دنیا دوروزه ....انقدر جلو مشکلات محکم ایستادم که بهم گفتن تو دیگه کی هستی :مارفتیم بای بای مارفتیم بای بای ....من جلو مشکلات زانو نزدم چون خدارو باور داشتم و اعتماد داشتم ....خدا همیشه با منه ....اگه میخوای کمکت کنه باید باورش کنی ....یه نقطه زیر باورت می‌زاره و میشه یاورت،⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
عزیزم بچه که کمی بزرگ شد ورزش میکنی ..نگران نباش عزیزم ...

واقعا ناراحتم دختر داییمم با من زایمان کرد وزن بچش مث بچه من بود اما اون یه کیلو هم اضافه وزن نگرفته الان انگار ن انگار زایمان کرده اما من..😣😣😣

خب عزیزم شما زایمان داشتی ....نگران نباش دوباره مثل قبل میشی ...

اره خداکنه

متاسفانه خیلی عجولم 

اخه وقتی میبینم شلوارهام اندازم نیس عصبی میشم😂

منم قبلا اندامم عالی بود کمرم بشدت باریک بود رون هام کمی تپل بود خوش فرم بود اما الان از فرم خارج شد ...

منم زایمان کردم ولی اندامم بهم نریخت ترک هم نخوردم فقط لاغر شدم اونم بخاطر استرس و اینا

دیشبم داشتم ب شوهرم پز میدادم😂😂😂😂👋

نگو دلم میسوزه منم قبلا خیلی ذوق میکردم😂😂😂

2706