2733
2734

بله

برای یه سریها زوتر نشون میده یه سریها دیر تر اونم تو هر بارداری برای یه ادم متفاوته

بزار چند روز از موعدت بگذره بعد بزن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

آره منم زدم 4 روز قبل موعدم و منفی شد 

الان یه هفته عقب انداختم نمیدونم دیگه چیکار کنم هرچی خوردم پری نمیاد😢خیلی دردای پریودی دارم

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

آره من یه هفته قبل زدم اولی یه هاله افتاد دومی منفی رفتم از دادم منفی بود یعنی بازم امیدی هس؟ 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

اره منم قبلش زدم منفی بود 

چند روز بعد مثبت شد

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

خانما تو رو خدا جواب منم بدین یه هفته قبل پریود آزمایش دادم منفی بود تمام علاءمش دارم یعنی ممکنه زودتر رفتم اشتباهی شده باشه؟ 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2738
خانما تو رو خدا جواب منم بدین یه هفته قبل پریود آزمایش دادم منفی بود تمام علاءمش دارم یعنی ممکنه زود ...

من فک میکنم جواب ازمایشت درسته ولی بازم دوباره برو واس اینکه مطمئن شی 

الان از موعدت گذشته؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿
خانما تو رو خدا جواب منم بدین یه هفته قبل پریود آزمایش دادم منفی بود تمام علاءمش دارم یعنی ممکنه زود ...

یه هفته قبل پریود؟؟

خیلی زود رفتی

حداقل بزار موعدت بشه بی بی بزن ببین چی میشه 

من فک میکنم جواب ازمایشت درسته ولی بازم دوباره برو واس اینکه مطمئن شی  الان از موعدت گذشته؟&nb ...

نه یه هفته مونده

تجربه شخصیم

تو یه بارداریم ۵ روز قبل موعدم بی بی چکم دو تا خط پررنگ شد 

تو بارداری بعدیم ۴ روز بعد موعدم تازه هاله خیلی خیلی کمرنگ افتاد

پس زود نا امید نشید حتی اگر روز موعد منفی شد باز یه هفته حداقل صبر کنین

یه هفته قبل پریود؟؟ خیلی زود رفتی حداقل بزار موعدت بشه بی بی بزن ببین چی میشه 

یعنی آزمایش هم قبل پریود اشتباهه

2706