2733
2739

یعنی دیگه از صبح تا6بعدظهرم تعطیل؟ یا فقط از ساعت6؟؟ 

خب اگه فقط ساعت 6باشه که مردم روزامیرن بازار

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

میخان ازشنبه دوهفته تعطیل کنن.

مگه داریم حسی قشنگ ترازوجودتوتووجودم؟؟؟😍❤خوش اومدی تودلی مامان....شکرت خدایاک بعدیکسال اینقدرقشنگ بم نظرکردی...خدایاخودت حافظ سلامتی تودلیم باشوسالم بذارش توبغلم...میدونم این ماه ماه معجزه منه واتفاق فوق العاده ایی برام افتاده خدایاشکرت
2738
مه عشقم کلا از شنبه تعطیل به مدت دو هفته  مث فروردین تا آخر اردیبهشت که تعطیلی بود  اقلا ...

اهایعنی مجتمع های تفریحی وخرید اریشگاه هاو بوتیک.... اینجور چیزا کلا تا دوهفته تعطیله؟؟ 

پس این تاساعت6بعدظهرچی بود؟ 

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍

خب خدا بگم چیکارشون کنه کارگرا و کارخونه ها رو چرا تعطیل نمیکنن شوهرم ویزیتوره اونم تعطیل نمیکنن😦

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
خب خدا بگم چیکارشون کنه کارگرا و کارخونه ها رو چرا تعطیل نمیکنن شوهرم ویزیتوره اونم تعطیل نمیکنن😦

ازشنبه همه جاتعطیل دوهفته.

مگه داریم حسی قشنگ ترازوجودتوتووجودم؟؟؟😍❤خوش اومدی تودلی مامان....شکرت خدایاک بعدیکسال اینقدرقشنگ بم نظرکردی...خدایاخودت حافظ سلامتی تودلیم باشوسالم بذارش توبغلم...میدونم این ماه ماه معجزه منه واتفاق فوق العاده ایی برام افتاده خدایاشکرت
2706