2733
2739
عنوان

بیاید از شوهرامون بگیم یکم 🤩🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 90 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا 

مجرد_نبودی_شما؟#  

gisoo1377♥️ژیناگلمن♥️دلوینت♥️khodaya_mer30♥️ اییلشاه_چهارم♥️نیکی0♥️نیکاگلمن♥️ تارا1392♥️قمرخانوم_پنجه_طلا♥️مامان_گندم_کوچولو♥️ 1378sahar♥️حدیثوو♥️آیلین_سابق♥️بریتنی♥️nafasبلای2♥️کاپ_کیک_عصبانی♥️دختر_مهربون_باادب♥️لیلین44♥️ پرنسس_رویاهام♥️فرنازحبیبی♥️ آیسان234♥️fateme_banoo♥️هلو_شیرین_آبدار♥️ چشمون00000سیاه♥️دخی_شیطوون♥️parvaz8177♥️ نسرین322♥️ مبینا_هستم♥️ ♥️kchikurd♥️fereshte1994 ♥️آناتا♥️ vanellope ♥️elahe1992

نجابت و صداقتش منو کشته❣🤣

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

بهترین اخلاقش اینه که همه چیزو زود فراموش میکنع.. به شدت دست و دلبازه.. خییلی دل رحم و مهربونه.. کلا خوبه دیگه.. 😉 قربون صدقه ای هم که دوس دارم اینه که به بچمون میگه مامانت خط قرمز منه حواست باشه 🤣

عشق سالهای کرونا... پسرم 
2740

هیچ حرف قشنگی نمیزنه بهم.و قربون صدقه ای هم نمیره

اخلاق خوبش اینه که به بیرون رفتنم با دوستام گیر نمیده

اما یه دوست پسر داشتم قبلا که شرایطش اوکی شده بود که بره از ایران اما نمیرفت بخاطر من.میگفت صبر میکنم کارای توام جور بشه باهم بریم و من بدون تو دلم نمیخواد پامو از خونه هم بیرون بزارم چه برسه به اینکه برم یه کشور دیگه.این حرفش همیشه توی ذهنم هست و به دلم خیلی نشست

2706