2733
2734
عنوان

شوهرم میگه این ناهاره یاشام؟؟؟

462 بازدید | 28 پست

صبونع ساعت یکونیم مفصل خورده.ساعت چهاربهش گفتم ناهار بیارم؟؟؟من مخام کیک بپزم سرگرم شم کارم طول میکشه ازناهار خبری نیس گف ن بابا تازه خوردیم دیگ.الان ابگشوت داشتیم ازدیشب مونده اوردم بخوریم میگه مسخرمون کردی این ناهاره یاشام ؟؟این چ غذایی هست اخه؟.الان انتظارداره پاشم شامم بپزم حالا😭😭😭شوهرای شمام انقد بفکر خوردن هستن.؟؟روزای قبل ک ساعت 9مخوریم شام. یبارم ساعت دوازده ک مخایم بخابیم باید یچی بیارم بخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکمو😂😂😂😂

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 
2731

اره خیلی ازمردا همینن شوهرمنم شکموعه اما اعتراض نمیکنه ب غذاهرچی ک باشه میخوره😐

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2740

والا منم مثله شوهرتم عزیزم حالا که ازدیشبه خورشته .پاشو یچیزسردستی  درست کن براش😐😐بگو شوخی کردم اون عصرونه بودسیاست داشته باش 😐😂❤️💋

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜

شوهرمن بشدت شکمو هرروز باید پلو خورشت یا مرغ ماهی باشه امروز گفتم دیگه خسته شدم از برنج خوراک درست کردم شامم میرزا قاسمی گذاشتم میگه امروز که غذانخوردیم فردا یه چیز خوب درست کن   

2706