2733
2734
عنوان

بدیید بیایننننن😁

179 بازدید | 28 پست

نی نیم ۲۵ روزشه شبا اصلا نمیخوابه دیوونمون کرده چیکار کنم؟؟؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

ب نام خدا 

هیچ کار!

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

استارتر عنوانتو تصحیح کن...نوشتی بدید  

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
استارتر عنوانتو تصحیح کن...نوشتی بدید  

وااای😐

چجوری باید اینکارو کنم؟؟؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2738
نفخ داره

دکتر بهش دارو داده الان دیگ ن زور میزنه ن زیاد نفخ داره اما نمیدونم چرا نمیخوابه

هیچی بیدار بشین کاری نمیتونی بکنی عزیزم.کولیک داره دلش باید عادت کنع ب هضم شیر

دکتر بهش دارو داده الان راحت شده اما نمیخوابه 

یعنی بازم هست؟

عزییییییییییزم ماشالله الهی خدا صد سال برات سالم و صالح نگهش داره‌.ببین فقط یه چیزی بهت بگم.بعضی ها ...

ن بابا من خودم سرماخوردم بخاطر اینکه تاثیری روش نذاره دارو نخوردم

2706