2733
2739
عنوان

مادر شوهر پرووو ....

217 بازدید | 16 پست

مادر شوهر من فک میکنه عروساش نوکر و کلفت پسراش و خانوادش هستن .جوری حرف میزنه ک وقتی پسراش میگن بمیر ما باید بمیریم.

حالا ب دخترا خودش میگ واس شوهراتون خانمی کنید ب اونا میگ شوهر باید جونشو بده واستون شوهر باید کاراتونو بکنه

مقصر شوهراتونن دیگه. اونا باید با شما خانومانه رفتار کنن ک کسی ب چشم کلفت نگاهتون نکنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اینا همش به شخصیت خودتون بستگی داره که از اول چجوری عادت دادید 

من خودم شخصا نه رفت و آمد زیادی داشتم تو همون عقد و نه کاری انجام میدادم ب اون صورت براشون 

الآنم ازم توقعی ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثل مادر شوهر من😂😂😂

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2740

میگف بچه بیار گفتم سنم کمه تازه دیپلم گرفتم میگ واس شوهر کردن بچه نیستی واس بچه اوردن سنت کمه .حالا خوبه وقتی وای خواستگاری امدن پدرم گف بعد لیسانس عروسی اول قبول کردن بعد ک دیپلم گرفتم امدن ک یکی حال مادر بزرگه  خوب نیس بزارید عروسی رو بگیرم انقد رفتن و امدن ک بابام قبول کرد

[QUOTE=164480660]اینا همش به شخصیت خودتون بستگی داره 

منم اصن اهل کار کردن نیستم چون تو خونه بابام دست ب سیاه و سفید نمیزدم برم تو خونه یکی دیگ کار کنم واس همین ک کمک نمیکنم این حرفارو میگه

جلو خودم ی دفعه هرچی فحش بود داد ب عروساش 

[QUOTE=164480660]اینا همش به شخصیت خودتون بستگی داره  منم اصن اهل کار کردن نیستم چون تو خونه ب ...

مهم نیس اصلا 

تو کار خودتو بکن 

ولی در حد سفره جمع کردن و ظرف شستن بعد ناهار شام هم کمک نمیکنی؟

2706