2733
2734
عنوان

مامان هایی که به نوزاد تون شیر خشک میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 42 پست
خب اینهمه دکتر خوب  دنبالش باش چطوری شیرتو زیاد کنی باید غذاتو درست کنی

دارو و شیر افزا ام میخورم ولی....😔😔😔

خداجونم مرسی که چراغ خونمو روشن کردی و دو تا فرشته ی مهربون بهم دادی ❤❤❤❤❤
2731
مگه شیرت کمه خواهر؟؟؟؟  خب دنبالش نیستی این مشکل رو رفع کنی.؟؟؟ تا دنبال شیرخشک نباشی

فقط ۳ ماه شیرداشتم،کلا خشک شد بعدم من بچه هام همه پشت همن دیگ شیرتوجونم مونده ب نظرت؟

اخه امروز دخترم و بردم بهداشت گفتن و زنش کنه ف ماهه ۶ کیلو بود وزن تولد ۲۸۰۰ قد الان ۶۴😔شیر خشک خوب باید بدم بهش و زنش بیاد بالا

متخصصان کودک و نوزاد

برای خودش گفته عزیزم. شیر خشک خیلی هم عالیه. همه شیرشون عالی نیست بتونن به بچه بدن. لطفا شما هم انقدر تند انتقاد از شیرخشک نکن. انگار حالا شیر مادرها خیلی مقویه. اون مال زمان قدیم بود که غذای خوب میخوردن. به هردلیلی که مادر شیرخشک میده نباید اینجوری دل بشکنین.

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
مثل من

ول کن عزیزم فقط بلدن ادمارو قضاوت کنن دیگ از جون ادم ک خبر ندارن من دختر اولمو یسالو هشت ماه شیر دادم دومیشم ک پسرمه تا ۷ ماه شیرش دادم دیگ خشک شد این سومیم ک سه ماه بیشتر شیر نداشتم هرچیم چیز مقوی بخوری مگ میشه سیرکرد بچه گشنه رو.به بچت گرسنگی نده

اخه امروز دخترم و بردم بهداشت گفتن و زنش کنه ف ماهه ۶ کیلو بود وزن تولد ۲۸۰۰ قد الان ۶۴😔شیر خشک خوب ...

الان ۴ ماه ست

اخه امروز دخترم و بردم بهداشت گفتن و زنش کنه ف ماهه ۶ کیلو بود وزن تولد ۲۸۰۰ قد الان ۶۴😔شیر خشک خوب ...

عزیزم ببر پزشک ببین چی تجویز میکنه. بچه سیر شه بهتر از اینه که دلت خوش باشه شیر مادر داری میدی

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
برای خودش گفته عزیزم. شیر خشک خیلی هم عالیه. همه شیرشون عالی نیست بتونن به بچه بدن. لطفا شما هم انقد ...

اره بابا وقتی بچه سیر نمیشه همش گریه گریه گریه

2706