2737
2734
عنوان

خرید خونه و دوراهی...

137 بازدید | 9 پست

ما ۳ساله عروسی کردیم

پدرشوهرم یه واحد داشت شوهرم اون موقع تعمیرش کرد مثلا کابینتاشو عوض کرد کف سرامیک شد سرویسارو درست کرد دکورم کلا سفید شد  خشکل شدبعدخونمون تو پایین شهرحساب میشه ولی ساکته تمیزه کسی ب کسی کار نداره جاش خوبه

بعد خلاصه چون خونه مانیس باید یه خونه بخریم یه برادرشوهر دارم فقط

یکسال پیش من طلامو فروختم بدون حلقه ونشون و گردن بند

شوهرم هم یه مقدار گذاشت که بزاریم وام مسکن بگیریم

فرض بگیریم ماشین بفروشیم رهن هم بره خونه سند دار یه جا میتونیم بگیریم که خوبه منطقش بالاس فقط طبقه ۴ مثلا پارکینگ واسانسور نداره

اینجایی ک نشستیم پارکینگ داره طبقه ۳ اسانسور نداره

بعد پدرشوهرم ماشین داره خودش

قرعه کشی سایپا بنام من واسه برادرشوهرم درومده سایناs

حالااا پدرشوهرم میگه شما این خونه رو بردارید بنام خودتون وامو بدید من ماشینمو بفروشم خونه نسقی بخرم واسه خودشون

حالاموندیم چیکار کنیم وام مسکن حتما باید سنددار باشه

شما بودید اینجا می نشستید جای دیگه خونه میخریدیداجاره میدادید یا همینجا می نشستین وامو میدادید پدرشوهرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قیمت خونه تون چقدره می تونی بفروشی اش با همون پولهایی که گفتی یکی دیگه بخری؟

خونه ک بنام پدرشوهرمه

اون میگه یا همینجا رو بنام شوهرم کنه وامو بدیم بهش

یا اینجا بشینیم جای دیگه با اون شرایطی ک گفتم بخریم اجاره بدیم

خونم راضیم خوش نقشس ولی من دوس دارم یه کم محیط عوض بشه جای بهتری خونه داشته باشم از نظر منطقه خب پای ...

اینم حرفیه ببین اگه خونه خوب جایی گیرت میاد خونه بخر اگه ن ک همین کارا بکن

میشه واسه سلامتی نی نی دعا کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻
پولتو بردار خونه واسه خودت بگیر ادم عاقل ب ی حرف اعتمادنمیکنه

با پول ما اونقد نمیشه خونه خوب گرفت این پولی که قراره خونه بخریم کمتره ارزشش از جایی ک نشستیم

2738
خونه ک بنام پدرشوهرمه اون میگه یا همینجا رو بنام شوهرم کنه وامو بدیم بهش یا اینجا بشینیم جای دیگه ...

نمی ذاره بعدا بفروشینش یه خونه ی بهتر بخرین؟ منظورم اینه که الان با اونها توی یه ساختمونین؟

"راجع به" رو درست بنویسیم.
نمی ذاره بعدا بفروشینش یه خونه ی بهتر بخرین؟ منظورم اینه که الان با اونها توی یه ساختمونین؟

اهان شما منظورت اینه اینجایی ک هستیمو بفروشیم بریم جای دیگه

خب اره اینم فکر خوبیه

نه اونا دوتا کوچه اونور تر خونشون ویلاییه