2752
2734
عنوان

احساس میکنم پایان عمر نی نی سایت نزدیکه

| مشاهده متن کامل بحث + 7306 بازدید | 145 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

tutorialpoint.com

چه قدمتی داری 91 😂😂😂 سالی دخترم بدنیا اومد چقدر امید داشتم و چقدر خوش بودم جوان هم بودم عاشق بودم 😂😂😂😂 الان خاکستری بیش ازم جا نمونده 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
دور از جوننت خاکستر چرا  ما هنو جوونیم

عزیرم نه دیگه هیچ وقت اون آدم 91 نمیشیم بهترین دوران عمرم آدم تا 30 سالگی هست 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
منم دلم تنگ شد . یادته نزدیک عید  کولاک تاپیکای عید بود  کلوپهای شیرینی پزی اصلا انگار مرد ...

اقاي من الان هم هست.يه اقايي هم بود به اسم محمد كه پسر معلول سندروم داون داشت ميومد از پسرش ميگفت و سوال ميكرد

ما ملت حسينيم
اره.من تو تاپيكش بودم از روزي كه زد تا اخرش.يه شب هم عكس خودش و پسرش رو گذاشت هيچ وقت يادم نميره صور ...

الهی بگردم من همش تو فکرشم خیلی جوون بود.....مامان فرشته ها خیلی باهاش مث اینک اشنا بوده اما انگار رفته

من با اكانت قبليم نميتونم وارد بشم دو ساله تلاش ميكنم نميشه ميگن دارند ورود با ايميل رو درست ميكنند فني بايد براتون درست كنه حالا كي نوبتم ميشه نميدونم

حتي اسم و رمز و ايميل و رمز عبور و همه چي رو دادم فقط گفتن كاربريت فعاله

ما ملت حسينيم
2706