2737
2739
عنوان

کم کاری تیروئیددر بارداری

92 بازدید | 15 پست

سلام به همه خواهش میکنم هرکی تجربه داره بهم کمک کنه من از قبل بارداری کم کاری تیروئید داشتم و قرص میخوردم اوایل بارداری ازمایش دادم و نرمال بود ولی دکترم دیگه برام ازمایش ننوشت تا هفته پیش خودم رفتم ازمایش دیدم باز کمکاره میترسم یعنی روی هوش و ذهن بچه هام تاثیر گذاشته

ترخدا دعام کنید

میشه برای خونه دارشدنم دعا کنی مهربونم  

عزیزم‌منم از مجردی کم کاری داستم و زیرنظر بودم و کنترل کردم

موقعی ک‌فهمیدم باردارم آز دادم و رفتم‌متخصص قرصامو بیشتر کرد و گفت دوماهی یه بار آز بدم و برم که اگه لازمه قرصارو بیشتر کنه ک برای جنین مشکلی پیش نیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم‌منم از مجردی کم کاری داستم و زیرنظر بودم و کنترل کردم موقعی ک‌فهمیدم باردارم آز دادم و رفتم‌م ...

خداروشکر ک مشکلی نداشتی لطفا برا منم دعا کن 

عزیزم منم کم کار بودم،تحت نظر پزشک داخلی بودم هردوماه باید آزمایش بدی.

گلم اینم بدون کم کاری تیروئید چیزی نیست که با چند ماه دارو مصرف کردن درمان بشه، تقریبا تا آخر عمر باید دارو مصرف کنی.

عزیزم منم کم کار بودم،تحت نظر پزشک داخلی بودم هردوماه باید آزمایش بدی. گلم اینم بدون کم کاری تیروئی ...

عزیزم برای اون نگران نیستم فقط بخاطر بچه هام نگرانم انقدر گریه کردم خدا خودش کمکم کنه

2740
نه فدات شم ،نگران نباش ،استرس خودش بیشتر ضرر داره. خب مگه دارو مصرف نمیکردی؟

فدات عزیزم اره روزی ی دونه از اول بارداریم میخوردم بااین وجود باز کم کار شده

حتما آز بده و برو پیش متخصص ک با توجه به سن بارداری و آزمایش قرص بده و سر وقت مصرف کن چون خیلی مهمه& ...

اره رفتم قرصامو بیشتر کرد دعام کنید تا الان بچه هام سالم بوده باشن

2706