2733
2739

شماها نمیفهمین مریضی یعنی چی نمیدونید کادر درمان خسته شدن نمیدونید بیمارستان ها جا ندارن اهای که شما سریع راه میرفتین که برید داخل اولین نفر باشید به چی فکر کردید اصلا تو این روزهای که هم جا قرمز گفتن تمام دورهمی و مهمونی ها تعطیل تا اطلاع ثانویی میخواید این کیف و کفش رو کجا بپوشید 

😡😡😡😡😡😡😡😡

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

ساعت ۶گفتن همه جا تعطیل مردم هجوم میارن زودتر میان

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ساعت ۶گفتن همه جا تعطیل مردم هجوم میارن زودتر میان

ساعت 1 وایساده بودن تو صف تا 3 که مغازع رو باز کردن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2738
واقعا این کیف و‌کفشو‌کجا میخوان بپوشن انقدر هول زده بودن؟

منم موندم

بچه ها کیف وکفش۳۹تومنی مگه واقعا کار میکنه؟؟؟بعدم پس اگه اینا همه واسه۳۹تومنیا ریخته بودن اینایی که کیف وکفش مارک میخرن پس کیان؟؟

وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
خود کرده را تدبیر نیس

عضویتت مبارک ................ورود غرور افرین شما را به نی نی سایت تبریک می گویم........................تبریک به تو تبریک به ما تبریک به همه....................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت

صاحب مغازهه ک هرهفته پنجشنبه ها اف میزنه ... چرا اینسری اینقدر جمعیت ریخته بودن پس؟؟؟

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
همرو تو بی بی سی نشون داد گفت با یارو ک حراجی زده ب شدت برخورد جدی میشه

يكي ميگه بيايي خودتونو از بالا پشت بوم بندازين پايين

اون اسكلي كه پا ميشه ميره رو بايد باهاش برخورد جدي كرد

بخدا امروز عموي يكي از آشناهامون فوت كرده

يا باباي يكي از آشناهامون گلوشو سوراخ كردن رفته تو كما

نميفهمن ديگه

همرو تو بی بی سی نشون داد گفت با یارو ک حراجی زده ب شدت برخورد جدی میشه

اره زندانی شد تا 6 ماه تلوزیون هم نشونش داد 

2706