2737
2734
عنوان

برنامه شاد برای شما رایگان یا نه؟

967 بازدید | 8 پست

برنامه ی شاد برای شما رایگان هست یا نه؟ من خطم ایرانسل هست. قبلا نگاه کردم رایگان بود ولی امروز دیدم دو گیگ از مصرف این ماهم برای شاد بوده. ایرانسل من هم نگاه کردم موقع دانلود از بسته ام کم میشه ولی قبلا کم نمیشد.

معلم پسرم این کد رایگان سازی شاد برای همراه اول رو داد ولی ایرانسل رو نداشت. اگه کد رو دارین لطفا بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميدونم از واي فاي خونه استفاده ميكنم  حجممون زياده مهم نيست برام توجه نكردم

من چون از بسته گوشیم استفاده میکنم خیلی الکی بسته ام تموم میشه. ماهی چقدر به بسته میدم اونم شاد میخوره😔

2731
قبلا رایگان بود برای من. ولی دوستام میگفتن رایگان نیست. ولی امروز دیدم این ماه رایگان نبوده

چ جوری می‌بینید رایگان هست‌ یا نه 

یا حجم نت تو جیا کم میشه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

✅ رایگان شدن تعرفه استفاده از شبکه شاد در خطوط همراه اول

🔶 فعال سازے 

*100*131#

🔶 استعلام وضعیت

*100*130#

🔶 غیرفعال سازی

*100*132#

🔶 راهنما

*100*139#

⛔️ فعال سازے این تعرفه فقط برنامه شاد رو باز می‌کند ،براے استفاده از اینترنت عادے باید غیر فعال سازے رو بزنید.

این برای همراه اوله ولی من ایرانسل رو میخوام

چ جوری می‌بینید رایگان هست‌ یا نه  یا حجم نت تو جیا کم میشه

ایرانسل من نصب کردم اونجا نشون میده چقدر از حجم بسته مونده. از شاد دانلود کردم و دیدم از حجم باقیمانده بسته 100 مگ کم شد

2740
ایرانسل من نصب کردم اونجا نشون میده چقدر از حجم بسته مونده. از شاد دانلود کردم و دیدم از حجم باقیمان ...

تو کجاش میری نشون میده ‌ 

من رفتم پیدا نکردم 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏