2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینکه دو ساعت!! تلفنی از همسرم می پرسه زنت شام چی گذاشته ؟ اطلاعات دقیقشو میخواد ..همساتون دنباله خونه میگشت پیدا کرد؟ با جناقت اخلاقش بهتر شد؟ ماشینشو عوض کرده ؟ مادر زنت چرا این قدر میره گردش ؟.. همسرم هم مو به مو توضیح میده و حالا بر عکس اون مو به مو میپرسه ..
خدایی مادر شوهر من زن خوبیه منتها وقتی میرم خونه اش خیلی تعارف میکنه که غذا و میوه بخورم معذب میشم یا مثلا اگه یه تیکه ظرف بشورم کلی ازم تشکر میکنه وقت رفتنم به من میگه زحمت دادیم بهت اینا رو که میگه معذب میشم ولی خوب میدونم از لطفشه خدا نگهدارش باشه همیشه
برایم دعا کن خدا ، تو اگر دعا کنی و بخواهی تو اگر خودت از خودت٬برای من بخواهی و اگر یک بار دیگر بگویی بشو ... پس می شود آنچه خواسته ای !
سلاله خدایی خیلی تحویلم میگیره حتی بیشتر از پسرش ولی این تعارف بازیا گاهی اذیتم میکنه
برایم دعا کن خدا ، تو اگر دعا کنی و بخواهی تو اگر خودت از خودت٬برای من بخواهی و اگر یک بار دیگر بگویی بشو ... پس می شود آنچه خواسته ای !