2733
2734
عنوان

دکتر زنان بیمارستان صارم

46592 بازدید | 31 پست
یکی از دوستام بارداره خیلی دلش می خواهد صارم زایمان کنه
لطفا یه دکتر خوب که در صارم زایمان میکنه معرفی کنید که منم بهش بگم با توجه به اینکه دوستم می خواهد سزارین بکنه
ممنون از راهنمائیتون
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
سلام فکر کنم دکتر جامساز اونجا باشه...دکتره خوبی هستش(آقا هستن)
بادبادک با اینکه میدونه زندگیش به نخی بنده بازم تو آسمون میخنده و میرقصه،همیشه بخند و نگران نباش بدون که نخ زندگیت دست خداست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیمارستان خیلی شیک و تمیزیه من واسه یه عفونت ساده می رفتم اونجا تو بگو چه بلاهای که سر من نیاوردن واسه اینکه از من پول بگیرن لیزد درمانی کلپوسکپی ... آخرمخوبم نکردن رفتم یه دکتر دیگه گفت چرا اون کارا رو کردن اصلا لزم نبوده بعدم خوب شدم نره خیلی بهتره
2738
اونجا بیمارستان خیلی بدیه فقط می خوان پول بگیرن ازت ظاهرشو ترو تمیز درست کردن ولی دکتراشم درپیتین بهترین دکتری که مثلا اونجا کذاشتن کرم نیا هست که اونم کلا سن بارداری منو اشتباه تشخیص داده بود شانس آوردم تو همون ماه 9 هم دکترمو هم بیمارستانمو عوض کردم کرم نیا تا هفته 39 هم هنوز معاینه لگن منو انجام نداده بود که ببینه می تونم طبیعی زایمان کنم یا نه جالب اینجاس که از این دکتر در پیتی باید با التماس وقت می گرفتم بعدم که وقت می دادن دقیقا 2 ساعت تمام منتظر مینشستم که برم تو و فقط فشارمو بگیرنو صدای قلب بچه رو گوش بدن که اینارم دستیارش انجام میداد نه خودش الکیم هنوز نوع زایمان مشخص نشده آدمو ترغیب میکنن که از کلاسای آمادگی برای زایمانو استخر استفاده کنیم بعد که 9 ماه رفتی کلاسو پولاتو گرفتن تو ماه نهم بهت میگن نمی تونی طبیعی زایمان کنی و باید سزارین بشی خیلیا رو دیدم که رفتن این بیمارستان که ادعا می کنه تنها بیمارستان مروج زایمان طبیعی تو ایرانه ولی حتی با آمپول فشارم نتونستنو طرفو بردن واسه سزارین
آدمی ساخته اندیشه خویش است فردا همان میشود که امروز اندیشیده است
موریس مترلینگ
در ضمن دکترای صارم بیشترشون اونایی که دائمیه اونجا هستن مثل همین کرم نیا جزو سهامدارا و هیئت امنای این بیمارستانن بخاطر همین هم اونجا همه سمتای مهمو دستشون میگیرن هم برای اینکه پول بره تو جیب خودشون نسخه های الکی واسه آدم میپیچن من یک سونوگرافیه معمولی رو تو صارم 150 تومن انجام دادم رفتم جای دیگه دیدم همونو با 20 تومن انجام میدادن یدفه هم کرم نیا واسه من یسری آزمایشه خون نوشت رفتم انجام دادم جوابشو بردم پیشش الکی گفت یه وقت از دکتر داخلی تو این بیمارستان بگیر ببر جوابشو ببینه درصورتیکه جواب این آزمایشو خیلی راحت می تونست خودش ببینه درباره قندو چربیو فشارو این چیزا بود که یک دکتر عمومی هم میتونه تشخیص بده راحت خلاصه منم که راهم دور بود بهش گفتم نمیشه جوابو نبرم پیش دکتر داخلی؟ گفت باشه نمی خواد ببری حالا که راهت دوره بذار خودم نگاه کنم بعد 1دقیقه ای گفت همه چی خوبه و برگه جواب آزمایشو کنار گذاشت.
آدمی ساخته اندیشه خویش است فردا همان میشود که امروز اندیشیده است
موریس مترلینگ
وا پس چرا این همه تعریف میکنن ریال ادم نمی دونه چیکار کنه والا
رادین جان روز چهارشنبه 27 فروردین 93 با اومدنش به این دنیا دلمون رو شاد کرد ی سورپرایز واقعی یعنی منتظر دومی نباشی و خودش بیادددد ؛ منتظر دومیش هستم
من از دی 1391 تا شهریور 1392 میرفتم صارم.
پیش خانم دکتر میرفندرسکی.

در مورد خانم دکتر میرفندسکی :
ایشون هم از نظر تخصص و تشخیص و راهنمایی عالی هست
و هم از نظر اخلاق و صبر و حوصله و مهربانی حرف نداره.
خیلی وقت میذاره و کامل راهنمایی میکنه، و به همه سؤالاتت با حوصله و مهربونی جواب میده.
و باعث شد با آرامش کامل دوران بارداری رو سپری کنم.

در مورد بیمارستان صارم :
درست هست که بیمارستان صارم گرون هست و هزینه زیادی داره.
سونوگرافی صارم نسبت به جاهای دیگه گرون هست.
برای همین من از اواسط بارداری رفتم یه سونوگرافی تو خیابان ابوذر (خانم دکتر شهین رحمانی)
ولی آخرش پشیمون شدم. چون خیلی خطا داشت و اندازه و وزن رو خیلی زیاد تشخیص داده بود
و باعث شد که به جای زایمان طبیعی ، سزارین بکنم.
ولی در عوض سونوگرافی صارم دقتش خیلی خوبه و دقیق انجام میده.
اینکه هزینه صارم بیشتر هست دلیل نمیشه که دکتراش نسخه الکی می نویسن !

در ضمن کل هزینه من برای سزارین، یک روز و نصف تو اتاق خصوصی، شد 4 میلیون و دویست هزار تومان.
2706